Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-on egy kommentben...

A Facebook-on egy kommentben megemlítették a nevemet, hogyan lehet onnan eltüntetni?

Figyelt kérdés
Egy kép alá kommenteltek, amiben benne van a nevem, mármint úgy, hogy linkként jelenik meg, hogyan tudom eltüntetni?
2012. ápr. 18. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
a neved után van olyan, hogy megjelölés eltávolítása
2012. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem a képen jelöltek meg, hanem egy kommentben. A kép alatti kommentekből az egyiken kint van a teljes nevem, és kék, egy link, ami a profiloldalamra mutat.
2012. ápr. 18. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy működik, ha valaki ír a saját falára, és bejelöl engem, az megjelenik nálam is, és akkor ki tudom szedni a megjelölést.


Nem tudom kommentnél is működik-e, de ha megjelent a saját faladon is az a hozzászólás, akkor ott a komment jobb felső sarkában kéne lennie szerkesztési lehetőségnek, ahol ki lehet venni a megjelölést.


Ha nem találsz ilyet, akkor az ott marad sajnos.

2012. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!