Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor mit kell csinálni...

Most akkor mit kell csinálni az nCore-on? Mert már kezdek nagyon mérges lenni! Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Az ***** -n ki volt írva pár hete, hogy nemsokára lesz lehetőség regisztrálni, meg kellett adni az e-mail címet! AZ EREDETI OLDALON, NEM FACEBOOKON VAGY ILYEN GAGYI HELYEKEN!! Én meg is adtam, ma jött egy üzenet:


"Tisztelt jelentkező!


Az elmúlt pár hétben éltél az ncore.cc oldalon elérhető lehetőséggel, mellyel az oldalhoz történő csatlakozási szándékodat fejezted ki.


Ígéretünkhöz híven, elérkezett a pillanat, amikor regisztrálhatsz és ezzel teljes jogú tagjává válhatsz az ország legnagyobb és legnépszerűbb tartalmi közösségének.


***** register.php?key=c05f8acf7c96e0ddb51bdca9acdcdf8146421ed5ec016db0ddf0e262fea3b3a2


A regisztráció április 30-a éjfélig lesz elérhető.


Siess, hogy le ne maradj!


Üdvözlettel: az nCore csapat

*****


Rámentem a linkre, és átvitt az eredeti oldalra (tudom, hogy az, mert kiírta a volt oszt.társam felhasználói nevét és régi jelszavát, tehát 100%, hogy az eredeti weboldal). Ott meg kellet adni egy felhasználónevet és egy jelszót. Utána kiküldték az rétesítést, hogy regisztráltam, stb.stb...

Mikor beléptem az új felhasználói nevemmel, ez az üzenet fogadott:


"Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kattints a linkre, és hagyd, hogy megnyíljon előtted a világ: [link]


PayPal-os és átutalásos fizetéskori teendők:

Az előfizetéskor kapott kódot fogod tudni a találkán és az ajándék partneroldalon felhasználni, érvényesíteni. Bankkártyás és PayPales fizetésnél a rendeléskódot kell megadnod a partneroldalon.

Amennyiben problémád lenne az ilyen fizetéskor a kódoddal, fordulj a talalka.hu ügyfélszolgálatához!


Siess, mert a regisztrációd csak korlátozott ideig él!


Lehetőség van arra, hogy talalka.hu regisztráció nélkül is bejuss az oldalra, ehhez mindössze annyit kell tenned, hogy küldesz egy SMS-t az emeltdíjas 06-90/619-993 számra (1600 Ft + ÁFA) a TALALKA PR üzenettel és az így visszakapott kódot beírod az alul feltüntetett helyre!


Fontos! Minden felhasználónkra ugyanúgy vonatkozik a szabályzatunk, ezért ajánljuk, hogy az első belépés után nézzétek át az nCore Wiki-t."

^ ennek a webcíme: ***** activate.php!


Akkor most mi van? Hova kéne küldenem, és mit? Mert nem szeretnék 3500 forintot kifizetni! Valaki tud segíteni? Olyan, aki tényleg sejt valamit, vagy valami, nem csak osztani akar, hogy hülye vagyok?

Mert szerintem elég bizonyítékot írtam, hogy ez az eredeti oldalon van! Előre is köszönöm!



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. ápr. 27. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

> Akkor most mi van?

Az van, hogy az nCore bekaphatja.

Hagyd a p*csába azt az oldalt...

2012. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen pénzes cucc lett?
2012. ápr. 27. 17:28
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és mivel pénzes lett meglesz az indok ami miatt bezárhatják. Tehát felesleges regisztrálni, kidobott pénz.
2012. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom kötöttek egy megállapodást a talalka.hu-val, hogy az oda történő prémium regisztrációért (mert persze az alap regisztráció ingyenes) megdobják az embereket egy ncore regisztrációval, amiért sokan a fél karjukat odaadnák. Ha valakinek ismerős nem tud meghívót küldeni, ennél jóval többet kifizetnek idegeneknek a neten érte.

Mondjuk szerintem is szemét egy húzás, de ha valakinek ez így megéri, hát tegye. De nem vagy köteles 3500 forintot fizetni, azt csak akkor kell, ha támogatóvá akarsz válni, akkor elvileg jobban ki tudod használni az ncore-on a lehetőségeket (én ezek nélkül is vígan elvagyok), "csak" a talalka.hu-nak kell azt az 1500 forintos regisztrációt kifizetni. Igazából ha belegondolsz, ennyit kifizetsz, és annyi mindent szedsz le, mint a fene, szóval annyira nem izé a dolog szerintem, de én se fizetnék érte.

2012. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És ez a kidobós dolog hogy van? Mert nálam nagyon lassú a net, és egyszerűen nem akar visszatölteni, letölteni sem valami gyors. Asszem egy megabites. Ha nem töltöm vissza, akkor kitesznek, mi? Akármennyit is fizettem?!
2012. ápr. 27. 17:36
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát egy idő után biztosan...
2012. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az nCore nem jegyzi az arányt mint más torrent oldalak, hanem a seedelt időt, ebböl a szempontból neked szerencsésebb.


Onnantól kezdve nem korrekt a dolog hogy aki rendelkezik meghivóval (mint pl én) hiába küldöm el valakinek ennek ellenére fizetnie kell.

Meggyözödésem hogy az oldal meg fog szünni, még ebben a hónapban beregisztrálnak 10-20 ezren, kifizetik a pénzt épp azért amit irtál hogy nem is olyan sok egy ilyen oldalra, majd egyszercsak egy domain eladó felirat köszönt ránk.

2012. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bekaphatja az egész nCore! Igazából megvagyok nélküle, csak jó lett volna. Inkább megvárom, hogy elmúljon ez az ingyen nCore-hiszti, és talán nem kell fizetni. Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 27. 17:47
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Az utolsó link azt üzeni, "jajj ez a link nem működik..."

Meglepő amit írtál. Nemrég tulajdonos váltás volt, ez a találka.hu bizonyára az új tulaj érdekeltsége, így próbál ügyfweleket és bevételt szerezni. Régóta tag vagyok, amikor támogatni akartam az oldalt, kiderült hogy csak Pay-Pal-os fizetésre van lehetőség, ami csak MasterCard kártyával lehetséges, minimum 1500 Ft utalással. Azért jár 1000 bónusz, ami egy meghívó ára. (Egy átlag felhasználónak kb. fél év alatt jön össze az aktív seedelésért)

Az emelt díjas sms, áfával 2000 Ft, még mindig megéri hogy az oldalon legyél, esetleg folyamatosan fognak cseszegetni a társkereső baromkodással.

2012. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy azért nem fog megszűnni.

Sokkal kisebb oldalra is 1500 Ft volt a reg, itt viszont tényleg minden film fenn van.

Egy átlag, 1,5 órás filmet 40-45 óráig kell seedbe tartani, nem érdekes hogy töltik-e tőled vagy nem.

2012. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!