Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ra fizettem prémiumot...

Ncore-ra fizettem prémiumot 1500-ért ugye a talalka.hu-ra kell regizni, és feltölteni a prémiumot. Na most én 1500-el feltöltöttem bankártyával, és azt nem tudom, hogy hogyan tudom megnézni a rendelési kódot? Mert az kell ha bankártyáról utalok!?

Figyelt kérdés
Otp-n megtudom nézni? vagy valahol a talalka.hu-n?
2012. ápr. 27. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt írják ott kapod meg a kódot.


"A kötelező regisztráció csupán azokra vonatkozik a külső oldalon, akik PayPal-lel, illetve bankkártyával szeretnének fizetni, ugyanis ők regisztráció után tudják csak ezt megtenni, és az ottani oldalon kapják meg az nCore-bejutáshoz szükséges kódot. "

2012. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja, csak az a baj, hogy az elején volt kiírva, és ott kapunk egy hosszú számsort, csak én meg befizettem és nemnéztem meg a kódot. Írtam az ügyfélszolgálatnak remélem, ott tudnak segíteni és máshogy is megtudom nézni.
2012. ápr. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!