Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 80 megás digi nethez, online...

80 megás digi nethez, online játékhoz milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem is 80 megás digi netem van és nekem ilyen routerem van hozzá: [link] gond nélkül átviszi a 80 megát de neked lehet nem kell ilyen erős router nekem csak azért kell mert elég nagy területet kell lefednem vele.
2012. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem akarok wifizni, két asztali gépem van, abban a szobában, ahová bejön a net. Kábeleznék inkább, fosok a wifitől, hogy laggol vagy kidob. :D Max. egyszer kell wifi, ha majd veszek laptopot és hordozgatom a lakásban.
2012. ápr. 28. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem Te ezzel bőven megleszel :) Nagyon jó router, nekünk is ez van!
2012. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hopsz nem küldtem a linket :D

[link]

2012. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha meg nem kell a wifis routerek a wifi része, kikapcsolod. 4 gépet akkor is rálehet kötni kábellel :D
2012. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

tegnap 00:51

pont azt a routert akkartam én is most linkelni :D


de ha nem akkarsz wifit :D akkor olcsobban meg uszod ha

veszel 1 swichet

[link]


1 háló kártyát

[link]



biosba beálitod ha nem álitja be mahátol hogy mind 2 kártyát használja a gép

helyikapcsolatba atdsz ipét meg meg 1ezö maszkot a gépeknek

és kész

csak akkor az 1ik gépnek mindig mennie kell ha a másikat használni akkarod vagy dugdosni kell a netkábelt majd akkor :D

de olcsobb mint a 1 router

mondjuk én inkább routert vennék csak nem wifisböl nem találni olcsot :D

2012. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a különbség, hogy wifis meg nem wifis. Vettem egy TP linket, 7000 forintért, a wifit letiltottam összekábeleztem a gépekkel és kész. Tök jó.

Nem ugyanarra használom a két gépet, mikor melyik kell, így az nem járható út, hogy mindkettőnek menni kell, csak akkor olcsóbb megoldás, ha otthon laksz és anyukád fizeti a villanyszámlát. :)

2012. jún. 15. 02:39
 8/12 anonim ***** válasza:
ha nem használsz wifit minek vettél wifiset? 2000-3000Ft-ért már lehet venni simát újonnan
2012. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha pl. két hónap múlva veszek egy laptopot, akkor nem kell új router. Vagy ha átjön egy ismerősöm, aki hozza a laptopját, akkor nem kell neki kábelt is hozni. Például. Vagy mondjuk a telefon is csatlakozhat rá, ha kell. Ez olyan elképzelhetetlen? Elsődlegesen a két géphez kell a router kábellel, de ha úgy alakul és lehet wifit is használni, attól senkinek semmi baja nem lesz.
2012. jún. 15. 14:19
 10/12 anonim válasza:
első válaszolónak köszönöm,ilyen routert vettem!:)
2014. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!