Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most komolyan csak akkor...

Most komolyan csak akkor tudok nCore-ra regelni, ha a találka.hu oldalt támogatom?! Ha nem regelek találka.hu-ra és nem is küldök sms-t, akkor csak korlátozott ideig tudom használni az nCore-t?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem küldesz sms, akkor egyáltalán nem tudod használni.

De nem kell arra az oldalra reggelni, elég sz smst küldeni és kész.

2012. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező sms-fizetésnél a talalka.hu-ra regisztrálni, és nem időszakos hozzáférést biztosítanak ezek a módok. Ha bejutottál, akkor korlátlan ideig leszel tag, a 4 hónapos tagság a találka oldalára vonatkozik.

Ezt már nem egy kérdésnél letisztázták ezen az oldalon is, ha visszaolvasol.


"Q: Kötelező-e regisztrálni a talalka.hu weboldalra?

A: A Találkára nem kötelező beregisztrálni ahhoz, hogy valaki csak az nCore-t szeretné használni. Ez a lehetőség azonban csak SMS-es fizetéssel lehetséges. PayPal, illetve bankkártyás fizetésnél kötelező a talalka.hu regisztráció, ugyanis a bejutáshoz szükséges kódot ott tudják kiküldeni nekik."

2012. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Na ez jó! Belépsz, regisztrálsz, fizetsz, aztán kapsz egy rakás hamis fotót. Modellek fotóit, a valódi csaj 100 kilós bálna vagy ronda, esetleg már van két-három gyereke is...

Facebookon volt már ilyen. Átverés.

2012. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem átverés. Úgy tudták megoldani a bejutást, ha ezen az oldalon keresztül fizetsz. Valóban tele van a net és a facebook hamis és lehúzó oldalakkal, de ez most egy hiteles és valós bekerülési forma.


Nyilván te nem vagy tag, hogy ilyen dolgokat állítasz. Ha bent lennél, láttad volna hogy nő óránként kb. 1000 fővel a felhasználószám, akik ezzel a módszerrel kerültek be.

Mivel tulajdonosváltás történt, ezért van az hogy az eddig elvekkel szemben most fizetéssel is be lehet jutni. Ahogy eddig is már hónapok óta paypal-fizetéssel lehetett meghívót szerezni a hónap nagy részében.

2012. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.

A talalka.hu a kutyát sem érdekli.

2012. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem erről az egész nCore xarságról mindig az jut eszembe, hogy "az emberek még azért is képesek fizetni,hogy ne kelljen fizetniük"
2012. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én még úgy tudtam, az NCore ingyenes. Régen néztem, közben ez is fizetős lett? Követik a kormánypolitikát.
2012. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!