Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a frászbukon nevet...

Hogy kell a frászbukon nevet változtatni?

Figyelt kérdés

Sok régi ismerősöm van,akik elől szinte menekülök és nem akarom,hogy jelölgessenek és bunkó levelekkel zaklassanak.És persze képet is szeretnék kitenni magamról,de így nem tudok,mert néhány nagyon nem kívánatos személy egyből felismerne én meg nem akarom velük tartani a kapcsolatot semmilyen szinten,mert nagyon sok kárt okoztak már nekem.Tudom,sokan gondolhatják,hogy ez csak a frászbuk,kit érdekel ez a jelölgetés,attól még nem kell velük szóba állnom és amúgy is,álljak ki magamért,mondjak nemet,CSAK:idiótákkal nem éri meg vitatkozni és vannak emberek,akik tényleg képesek ilyen butaságból balhét kiprovokálni,mint pl az,hogy nem jelölöm vissza,vagy hogy elutasítom,letiltom.Amúgy miattuk töröltem magam iwiwről és myvipről is,mert azt akartam,hogy szálljanak le rólam,ne zaklassanak,ne próbálkozzanak,mert nem reagálok.Elég nyomasztó helyzet és nem akarom ugyanezt a frászbukon is átélni,hiába piti dolog,valahol mégsem az.

Valami frászbuk szakértő hozzáértése most jól jönne,mert nem értek hozzá és nincs idegem kitanulni.



2012. máj. 3. 17:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%
Én úgy tudom nevet nem lehet változtatni rajta, minden mást igen. Amúgy egyszerű, csinálsz egy másikat.
2012. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A beállításoknál tedd titkossá a profilod. Nem fognak rádtalálni, és csak az lesz ismi, akit te jelölsz. És csak az ismik láthatják a dolgaidat (kép, adat.)
2012. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

már hogy ne lehetne nevet változtatni! Csak limitálva van, hogy mennyi időn belül, és max. hányszor.

Szerintem, ha valaki férjhez megy, és új neve lesz, akkor nem kell attól új profilt csinálni.

2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 Ezen is gondolkoztam,de ha lehet,akkor jobb lenne a névváltoztatás...

2 Ez van most is,csak már unom,hogy nem tudok rendes képet kitenni.Jelölgetni meg akkor is tudnak,ha titkos a profilom,sajnos már 1 barom be is jelölt.Így is remélem,hogy nem lesz balhé abból,hogy nem jelöltem vissza,mert a család barátja:S

3 Írni kell ott valami moderátornak?

2012. máj. 3. 18:07
 5/11 anonim válasza:
100%
A FiókBeállításoknál lehet. -> [link]
2012. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4 Köszi:)
2012. máj. 3. 18:10
 7/11 anonim válasza:
Nincs mit, Remélem sikerült :)
2012. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 Most a következő probléma merült fel bennem:milyen nevet adjak magamnak?:O
2012. máj. 3. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:
A sajátodat kellene, max ékezetet tegyél-vagy hagyj el.
2012. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ebben nagyon nem tudok segíteni, de ha fiú lennék szerintem a becenevemet írnám ki ;p -de a Te dolgod :)
2012. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!