Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Helyi kapcsolat beállítás, a...

Helyi kapcsolat beállítás, a vírus elvitte a netemet. Segítség van?

Figyelt kérdés

Na szóval, az elejéről:

Kaptunk egy vírust Skype-on, és sikeresen megnyitotta muterom, a gépet ezzel leblokkolva. Egyik ismerősöm tanácsra elmentem "Csökkentett módba", és ott írtani kezdtem a vírust (azért ajánlotta ezt, mert így nincs net, és nem tudja magát továbbküldeni(?) ). Mikor visszamentem a rendes normálba, nem akar netre csatlakozni a gép, kijelzi, hogy "Helyi Kapcsolat; Állapot: Hálózati cím lekérése... ülök előtte 5 percet, semmi. Ülök egy órát semmi, szóval hívom a szerelőt. Ki nem jött, tehát nem nézte meg, csak benyögte, hogy ÖH, hálókártya szar. Jó, akkor beledobtam a másik gépemből egyet, szóval az biztos műxik is. Telepítete magát, megjelenik egy új a kapcsolatoknál: Helyi kapcsolat 7. 7??? Jó, mindegy is, mondom. De az meg csak annyit ír ki, hogy csatlakoztatva!! Sebességmérő a béka segge alatt húsz méterrel (Cfosspeed), net nem jön be. Szóval már van két helyi kapcsolatom, négyszázhúsmillió meg egy hálókártyám de net aaz egy darab sem. Valakinek van valami ötlete erre?


2012. máj. 6. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

1.lépés próbáld újra telepíteni

b)Ellenörizd az ip hálózatát WAN WLAN ha az egyik nem világít akkor kihúzodot vagy hanem rásincs kötve VIGYÁZAT!

ha az egyik nem működik próbáld el távolítni az ip VAGY AJÁNLOTT LÉPÉS: TÖRÖLD LE A SKYPE-T CSÖKKENTET MÓDBAN!!!!!!!

2012. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!