Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet eltüntetni egy...

Hogy lehet eltüntetni egy képet amit nem én töltöttem fel? (facebook)

Figyelt kérdés

Valaki feltöltött rólam egy képet amit nem akarom hogy bárki lásson pechemre már 20an látták ballagási kép.. nem én vagyok a lényeg de nem vagyok szép azon a képen..megkértem a lányt hogy szedje le de nem teszi..mit nem lehet ezen megérteni? Azt is elmagyaráztam neki hogy egyszer már visszaéltek a képeimmel pedig azok tök normális képek voltak! Hogy 18 évesen ennyire ne legyen valakiben emberség!

18/N


2012. máj. 8. 19:54
 1/6 anonim válasza:

velem is megcsinálták ezt többen is, hiába mondom hogy szedjék le, mert a munkám miatt nem is szabadna ilyen oldalakon fent lennem, de nem érdekli őket


Szerintem annyit ehetsz, hogy feljelented,mert engedély nélkül használja fel a képet amin te is rajta vagy, de hát ki az aki feljelent egy "barátot"

2012. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jelentsd spamnak, akkor talán a facebookadminok utánanéznek...talán.
2012. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem jelentem fel.

nem fogok a rendőrségre járkálni.

am nem barát csak osztálytárs VOLT és annak elég szemét --'

2012. máj. 8. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Most megértelek.

Nem használom a facebookot, van regem de nem használom.

És még én is találtam egy osztályképet amin full bénán nézek ki:D

2012. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős..2 barátom -ők egy pár- ugyan ezt csinálják, rengeteget fotóznak, és minden pillanatot...ami nem lenne baj, sőt. Kellenek az emlékek. De nem az én fejem a profiljukon kb 200 képen...
2012. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
van ott ilyen jelentés gomb és adminok eltávolíthatják
2012. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!