Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hozzászóltam egy oldalon egy...

Hozzászóltam egy oldalon egy cikkhez, ami a Facebook felhasználófiókom használta. Hogyan törölhetem ki?

Figyelt kérdés

Adathalászat miatt soha nem szóltam hozzá egy ilyen oldalhoz sem, most viszont annyira felhúzott a téma alatt egy komment, hogy hozzászóltam.


Az ilyen oldalakat mennyire használják adathalászatra?

Hogyan tudom kitörölni a hozzászólásomat?



2012. máj. 16. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Csináltam egy képet róla.

Vissza kell menned az oldalra, és a hozzászólásod jobb felső sarkában ott lesz az X, amivel törölheted.


Na persze ez csak akkor működik, ha az oldal a facebook social plugin-t használja a hozzászólásoknál is.

Ha csak FB fiókkal lépsz be, de a hozzáoszlásokat az oldal kezeli, akkor már neked kell megtalálni.


Oldal függő amúgy. Vannak oldalak, ahol lehet törölni a hozzászólásokat, van ahol nem.


Amúgy manapság elég gyakoriak ezek az oldalak, ahova facebook fiókon keresztül lehet belépni, vagy éppen a Facebook social plugin használatával lehet kommentelni.


Adathalászat esélye kicsi.


Mellesleg, kissé ironikus az adathalászat miatti aggodalmad, lévén Facebook maga egy nagy adathalász oldal.

Kb minden adat amit megadsz magadról, például kedvenc időtöltés, könyvek, filmek, stb, fel van használva a célzott reklámok betöltéséhez. Az egyes facebook alkalmazásokról nem is beszélve, amik közül néhány kb az összes adatodhoz hozzáférést kér.


Szóval személyes, fontos adatokat soha senki ne tegyen facebook-ra.

2012. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az X ott van, nyomogattam is, de nem történt semmi, ezután jöttem ide feltenni a kérdést. Többi kommentnél az x megnyomásával spamnek jelölhetem. Törölni nem engedi.


Igen, kissé ironikus. Facebookon nem adok meg semmi információt magamról, az alkalmazásokat nem használom, semmi ilyesmi.


Leginkább amitől félek, hogy ez az oldal szétspammeli a facebook fiókomat.

2012. máj. 16. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk.


Az oldalra a Facebook fiókodon keresztül jelentkeztél be, vagy csupán a Facebook social plugin-t használtva kommentáltad a cikket?


Ha a fiókoddal léptél be, akkor az "Adatvédelmi beállításokban" az "Ads, Apps and Websites" menüben lennie kell egy az oldalhoz tartozó alkalmazásnak. Töröld ki, megszüntetve a kapcsolatot.


Ha csak a Facebook social plugin-en keresztül szóltál hozzá, akkor meg nem kell a spamtől tartani.

2012. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oldalt megnyitva már ott volt, hogy én vagyok az. (Az MSN hírportálja az oldal). Sehová nem kellett belépni, csak a válsz gombra kattintani, majd elküldeni az üzenetet.
2012. máj. 16. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a facebook social plugin, nem kell aggódnod, hogy telespammelik a faladat :)
2012. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen a segítséget :)
2012. máj. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!