Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Palace Megafreeup...

Mi történt a Palace Megafreeupload nevű fizetős magyar letöltőoldallal?

Figyelt kérdés
A hétvégén még működött és nagyon örülnék ha be tudnám fejezni a sorozatom letöltését:/
2012. máj. 29. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"Sziasztok! Az ftp letöltés zavartalan ! A webtől független! ( A web hostingnál van jelenleg karbantartás! )"


Ha fizetős, akkor bármikor benne a pakliban, hogy lefoglalják és megszűnik. Ingyen is le tudnál bármit tölteni, főleg sorozatokat.

2012. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért mindent nem lehet ingyen le tölteni, Pl Torrenten sincs fenn minden sorozat


PL: Szellemlabor (Ghost Lab) Egyik oldalon sincs fenn, de mivel ezen az oldalon fenn volt, én is be regisztráltam magam csak 960 12 napra egyeltalán nem drága, és 12 nap alatt sok mindent le tudok szedni ami Torrent oldalakon nincs fenn

2012. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Ghost lab fent van nC-n, majdnem másfél éve, két évaddal, magyarul, ingyen, torrentről.


Az állításod így nem állja meg a helyét teljes mértékben. Aki pénzt kér a szerzői jogvédett művekért, az súlyosabb bűncselekményt követ el, mint aki csak ingyen megosztja. Viszont sokan egy kalap alá veszik őket, és a torrentoldalakat zárják be a fizetős FTP-k helyett. Ugyanakkor a torrent bármikor újraindulhat, mivel nem tárol semmit a tracker, a fizetős FTP-n viszont ott marad minden adat bizonyítékként.


Ha te fizetsz, és az oldalt egy razzia során bezárják, akkor azt az összeget már nem kapod vissza, sőt akár számon is kérhetnek vagy tanúként beidézhetnek, mivel közöd volt az ügyhöz.

2012. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ezt én is szeretném tudni, mostanra már hetek teltek el és "Karbantartás miatt nem üzemel" az üzenet, de nyilván nem erről van szó.

Ha valaki tud valamit, kérem írja meg! A hírekben nem hallottam lefoglalásokról.

Ugyanakkor a torrent vs. FTP vitához csak annyit fűznék hozzá, hogy aki nem akarja megosztani a gépét, nem akar szakadásoktól és egyebektől tartani, hanem egyszerűen és kényelmesen csak szimplán beszerezni amire szüksége van, az simán rászán erre pár száz forintot, ami fogjuk fel úgy, hogy üzemeltetési/karbantartási/tárhely díj, tudomisén..

A rendőrség meg inkább foglalkozzon azzal ami igazán a dolga lenne!!! Pl. találták volna meg az ellopott robogómat, az ilyesmire bezzeg képtelenek.. Boáf..

2012. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csak Egy Joci ***** válasza:

Szerintem csak szolgáltatót váltanak és fejlesztenek az oldal arculatán, valamint a címén is, biztos más nevet kap majd. Szerintem semmiféle lefoglalásról nincs szó, már egyszer volt ilyen karbantartás féleség és akkor is az oldal arculata változott meg a címe és szolgáltatót váltottak. Szerintem csak az van amit kiírtak. Semmi egyéb.

Bár egy picit sokat kell várni most az igaz :-( Mindenesetre én megpróbálok keresni valami elérhetőséget hátha megtudok valamit.

2012. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lefoglalták:

[link]


Mivel minden ilyen fizetős oldalra vadásznak, jobb nem belefolyni ezekbe, és olyanoknak pénzt kiadni akik mások tulajdonával üzletelnek.

2012. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] itt van az hogy lefoglalták a vámosok :@
2012. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!