Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a feltöltési...

Miért ilyen lassú a feltöltési sebességem? Panelban lakok és DIGI-s netem van speedtesten kiprobáltam letöltésem 25 feltöltésem pedig 10 de ha torrentezek akkor a feltöltésem egyenlő a nullával

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mert nem tölti le senki a torrentet.
2012. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd futni a kliensed egy idő után biztosan elindul majd... ha valaki leszedi ugyan azt

figyeld a kliensben a feltöltési arányt ha pár nap múlva is 0 marad szerintem hagyd a francba semmi rossz nem fog történni vagy max küldenek PM-et hogy seedeld

2012. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké! Köszönöm, csak azért is fontosabb hogy legyen valami mert úgye Diablo torrentre vissza kell tölteni
2012. máj. 31. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegyikre vissza kell tölteni ami zárt oldal :)

De ha egyszer senki nem kiváncsi a cuccra amit letöltöttél.

Azért senki nem fogja leszedni hogy neked jólegyen :)

amúgy pedig annyira nem szigorúak az oldalak ahogy a szabályzatban le van írva. nem kell mindent szószerint érteni de azért nagyjából be kell tartani.

ha nem seedels egy torrwentet amit amúgy sem tölt le senki azért még nem rúgnak ki :)

2012. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remélem :D
2012. jún. 1. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!