Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiokomba 4 napja nem...

Laci30 kérdése:

Facebook fiokomba 4 napja nem birok belépni! Mi a meg oldás? Ki irja hogy felfűggesztve ir kodot de nem lép tovább, hibát ir ki és aktiválo emailt se kűld

Figyelt kérdés

..

Your account has been temporarily suspended.Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing


2012. jún. 5. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
megpróbáltad feltörni valaki fiókját és nem hagytad a hackprogit unhackelni vagy valaki feltörte neked.
2012. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem tőrném fel senkiét mert nem érdekell senkié.hogy tudom vissza állitani?
2012. jún. 5. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
nwm tudom, várj hátha 1-2 hét múlva beengednek.
2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kőszőnőm szépen a VÁLASZT
2012. jún. 5. 22:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg van a hiba !A Kedves hacker ki szedte az e-mail cimem és helyete a facbookon kapot e-mail cimem tette be
2012. jún. 6. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!