Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NFO fájl készítése?

NFO fájl készítése?

Figyelt kérdés

Meg szeretném tudni, hogyan készíthetek nfo fájlt? torrentre szeretnék feltölteni, de nfo fájlt kér mindenhez ls fogalmam sincs hogy tudnék csinálni, töltöttem egy progit de az .txtben csinálta meg...

köszönöm szépen



2012. jún. 16. 21:40
 1/10 asddaasdda ***** válasza:

nisd meg a jegyzettömböt és irj valami leirást és utána mentésmáskénk és a fálj név után .nfo

pl asdf.nfo

2012. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az nfo és a txt is csak szöveget tartalmazó fájl. Ha átnevezed az egyiket a másikra, nem sérül a tartalma


txt -> nfo

2012. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Filmhez mediainfo

hanghoz nfo builder

2012. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, én most próbáltam zenéhez, de ha benyomom a tallózást nem talál semmit...ez érdekes...
2012. jún. 17. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Selection fül...itt elnavigálsz a rippelt könyvtárhoz...beolvassa....next gomb....

Information lapon módosíthatsz(ripper mód, meghajtó típusa)

Addons-nál pl nick-edet beírhatod, az attach files-nál bepipálod azokat amiket akarsz.(play list, cue set,

Prewiev fülön láthatod a tervezetet. Ha megfelel save...

Kb ennyi, kis gyakorlással menni fog.

2012. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attach-nál még EAC log, ha azzal rippeltél, covers...
2012. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még valami. Az egészet úgy kezd, hogy legelsőnek az addons fülön beírod az nfo filename...utána jönnek a lépések>>>selection/mappa választás...stb.
2012. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, sikerült:) az volt a probléma, hogy én féjlt akartam, és nem mappát:) De mostmár így értem, köszönöm :)
2012. jún. 17. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
OK melyik torrentre töltesz?
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!