Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom őket rávenni,...

Hogyan tudom őket rávenni, hogy a másik oldalra küldjék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]

Szóval itt az van, hogy nem a kerecsensólyom fészek képeit rakják fel ide néhányan, hanem egy észt halászsasfészek képeit. Már csináltam nekik külön oldalt: [link]

Hiába kérem, hogy oda rakják fel a halászsasos képeket, nem teszik, ráadásul még lecseszéseket is kapok tőlük, mert szerintük az nagyon nagy baj, ha megkérem, hogy másik oldalra küldjék. Hogyan vegyem rá őket, hogy az utóbbi oldalra rakják fel a halászsasosakat?



2012. jún. 19. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne azt írd, hogy ide NE töltsenek képet, hanem hogy hova igen. Rakd be azt a másik oldalt a kedvenc oldalak listájába, linkeld be Leírás a végén, stb hogy megtalálják, és ha arra buzdítod őket, hogy oda töltsenek föl, akkor sztem úgy fogják de annak az oldalnak a leírásába pedig azt írd bele, h IDE töltsétek föl a képeket!
2012. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Ment a zöld kéz.
2012. jún. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!