Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet 18 év alatt...

Hogyan lehet 18 év alatt nyilvánossá tenni azokat a kiírásokat amiket az idővonalamra írok ki?

Figyelt kérdés

Barátnőm 17 éves és nyilvánosan szeretne kiírni dolgokat az adatlapjára és mikor bemegy az adatvédelmi beállításokba akkor ezt írja ki neki : Amíg nem érted el a 18. életéved, addig extra lépéseket teszünk az adataid védelme érdekében. Tudj meg többet


és sehogyan se tudja nyilvánossá tenni a kiírásait, mit csináljon?


A válaszokat előre is köszönöm, de az olyanokat kérlek hanyagoljátok,hogy várja meg amíg 18 lesz. Köszönöm : )



2012. jún. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Várja meg ameddig 18 éves lesz, vagy állítsa át a születésnapját. Nem állítottam még át, mert általában ez egy olyan adat ami nem változik meg, de azt olvastam valahol, hogy két változtatás között el kell valamennyi időnek telnie.
2012. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"A válaszokat előre is köszönöm, de az olyanokat kérlek hanyagoljátok,hogy várja meg amíg 18 lesz. Köszönöm : )"


Már próbálta, de meg kellett indokolnia,hogy miért változtatja meg a születési idejét és ha hamis alapon akkor kitiltják facee-ról.


De azért köszi a választ.

2012. jún. 20. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is leírom: várja meg, amíg 18 lesz.

Azért nem lehet nyilvánossá tenni, mert nem lehet. Felesleges megkérdezni, hogy hogyan lehet, ha lehetne, nem lenne értelme a korlátozásnak.

2012. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz, aranyos vagy..: )

Akkor a 15 éves unokatesóm miért tudja ezt megtenni? :-)

2012. jún. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!