Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem hozza be a honlapom?

Miért nem hozza be a honlapom?

Figyelt kérdés

Hali!


Van egy ATW-s szolgáltatójú honlapom. Idáig rendesen működött, de most nem hozza be. Nem tudom miért lehet ez, mert ftp és az admin oldalja működik de egyszerűen a honlapot nem tölti be.

Arra hivatkozik a program, hogy:

- A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár perc múlva.(ez lehetlen napi látogatottság 1.)

- Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát. (ez működik)

- Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.(ez is hülyeség mert más gépen se jön be.)


De nem a firefoxba van a hiba, próbáltam más programmal is de az se tudta. Szerintem a szolgáltatónál van a hiba.

Valaki tudna esetleg mondani valamit róla?



2012. jún. 24. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem szakítottad meg a kapcsolatot az ftp szerverrel???
2012. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
működik rendesen. Egyszerűen nem értem én se.
2012. jún. 24. 13:21
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Nekem is van egy atw-s oldalam, ugyanezt csinálja második napja. A tárhelyen 0 foglalt helyet ír. Szolgáltató a ludas. Várok pár napot, ha magától nem lesz jó, megpróbálom újra feltölteni, ha úgy sem fog működni, keresek másik tárhelyet. Valószínűleg te is ennyit tehetsz.
2012. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!