Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki ezt a Google...

Miért írja ki ezt a Google Chrome? És még nem tudom megnézni nem adja be az előzményeket

Figyelt kérdés

"Profilját nem sikerült rendesen megnyitni.

Lehet, hogy néhány funkciót nem tud használni. Kérjük, ellenőrizze, hogy a profil létezik-e, és hogy Önnek van-e engedélye olvasni és írni annak tartalmát."


2012. jún. 27. 14:38
 1/7 frici90 válasza:
ez engem is érdekelne
2012. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Billy Idol válasza:
100%

1. Csukd be a Google Chrome-ot

2. A Total Commander-ben Beállítások\Általános beállítások\Képernyő menüpont alatt pipáld ki a "Látszik a rejtett\system fájl"-t

3. Menj ide: C:\Documents and Settings\{felhasználónév}\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default

4. Töröld ki az összes Web Data és History fájlt

5. Nyisd meg újra a Google Chrome-ot és a hibaüzenetnek el kellet tünni

2012. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Köszi a választ Nekem bevállt!
2013. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem is ez volt a problémám pár napja. megkaptam a linket, elvégeztem a teendőket jó is volt 2-3 napig és most újra visszaállt arra, hogy kidobja a hibaüzenetet és kiléptet a chrome fiókomból. lehetne esetleg valami mas megoldast. mert az előzőt mar nm is tudom elvégezni
2014. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem ez a total commansreres megoldás nem működött
2014. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ez a hibaüzenet jön fel minden egyes megnyitásnál egy csomószor és kiléptet a google-fiókomból.


Valaki tud már valami megoldást?

2014. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Billy Idol válasza (2.) nálam is működött; annyit teszek csak hozzá, hogy a chrome-ba a google-fiókkal újra be kellett jelentkeznem. (és persze bármilyen file-kezelővel használható, csak a rejtett file-okat kell megmutattatni)
2015. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!