Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apród vagy Jófogás? Melyk a...

Apród vagy Jófogás? Melyk a népszerűbb?

Figyelt kérdés

Pár cuccot megakarok hirdetni.

De melyk a népszerűbb? hol veszik meg hamarabb?

olyat nem kérek hogy Rakd ki mind2 oldalra



2012. jún. 28. 13:38
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
Szerintem, még mindig a vatera vezet. De az utóbbi időben nekem az apródon 2-vel több cuccot vittek el, mint a jófogáson. Erre nem hiszem hogy van "statisztika" de tény ami tény, minél több helyen van meghirdetve, annál nagyobb az esélye, hogy elviszik :)
2012. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is az első véleményén vagyok, nem lehet megmondani, én használom ezeket illetve az expressz.hu-t, igény esetén hardveraprót. ha népszerűséget nem nézzük, akkor jófogást nem ajánlom, mert a hirdetéskezelés elég útálatos, csak ha szerkeszteni akarod a hirdetést, fizess 200 Ft-ot, egyszerűbb újra feltenni akkor már...én az alapján rakom fel különben a cuccaimat és az alapján árazom, hogy melyik oldalon mennyiért árulják. mert valahol csak 1-2 darab van az adott dologból, akkor oda drágábbért is fel lehet tenni, és bízunk benne, hogy egy olyan ember meglátja, aki csak azon az oldalon keresgél.
2012. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jófogást meszzire kerüld el, expresszen és apródon érdemes hirdetni, de szakportálokon még jobbak az esélyeid.
2012. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj a jófogással, 10 keverék kiskutyám raktam fel eladásra és 2 napon belül elkapkodták őket. Komoly érdeklődők jelentkeznek, én még egyszer se találkoztam csalóval, nagyon biztonságos szemben a fent említett többi oldallal :/
2012. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem az a bajom az apróddal, hogy tele van szeméttel, ami mondjuk nem feltétlenül az oldal hibája, de nekem sokkal szimpatikusabb, hogy a jófogáson megpróbálják kiszúrni az ilyen kamuszagú hirdetéseket. az apródon még nem hirdettem semmit, de a jófogáson gyorsan elvitték a gépemet, a hirdetésfeladás gyors volt, egyszerű, emiatt elsősorban inkább őket ajánlom.
2012. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!