Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 11 Mbps Feltöltéssel 1 kb/s?...

11 Mbps Feltöltéssel 1 kb/s? (nCore)?

Figyelt kérdés

11 Mbps gyorsaságú feltöltésem van..

De viszont amikor Leszedek valamit torrenttel, A feltöltésem 1.3 kb/s-nál nem megy feljebb..

nCore-t használok..

Miért van ez?


2012. júl. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem 1.3 MB/s-t akartál írni?

Mert az teljesen normális lenne, ugyanis a 11 Mbps az megabit/sec. a kliens pedig megabyte/sec-et mutat.


A kettő között van egy 8-as szorzó.

Azaz 11Mb/s = 1.375 MB/s.

2012. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg a kb/s-re gondoltál tényleg, akkor azért mert nincs elég peer (akik épp letöltik, azaz akiknek te feltölthetsz).
2012. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És, ha már megkaptad a választ. Elmondom hogy nincs olyan, hogy "de viszont" vagy "de" vagy "viszont".


És igen, nem viszik annyian a torrentet, hogy többet kelljen seedelni.

Ja, és még annyit, hogy nem ncore-t használsz, hanem torrent klienst. ncore-ról a torrent fájlt szeded. Remélem segítettem :)

2012. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont az nCore-on totál mindegy, hogy 1.3kbit/sec-kel töltesz fel, vagy 1.3MByte/sec-kel.
2012. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem.... félre értitek.. ezeket a dolgokat én is tudom.. igen 11 mbps-es feltöltéssel 1.3 kb/s-nél feljebb nem megy...

De soha semmit sem tölt fel.....

egyáltalán.. szomszédom folyamatosan tölti, de nekem nem tölti felfelé egyáltalán....

2012. júl. 2. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy be van állítva a torrent kliensben feltöltési korlát (uTorrentben: jobb klikk a torrentre, sávszélesség kiosztás, feltöltési korlátot beállítod korlátlanra) de nem valószínű, hogy ez a baj, a korlát 25 kB/s-nál kezdődik. Nézd meg, hogy hány peer van, lehet, hogy azt amit seedelsz épp kevesen vagy senki sem tölti le, nekem is van néha olyan, hogy órákon keresztül nem tölt fel semmit. Nézd meg hogy mennyi a feltöltési és letöltési sebességed a [link] oldalon, lehet, hogy kevesebb, mint amennyit a szolgáltató mondott. Bocs, ha hülye a kérdés, de a 11 Mbps az biztos feltöltés, és nem le? Ha jó a feltöltés, akkor tölts le valamit amit sokan (több százan, vagy ezren) leechelnek thepiratebay-ről (Azért onnan, mert nem kell regisztrálni, és nagyon sokan használják. Nézz valamit a top 100-ból, amit többen töltenek le, mint fel!), ha így is néhány kB/s a feltöltésed, akkor próbálj ki egy másik klienst (nem tudom, mit használsz, én uTorrentet, nekem jól működik). Amúgy nCore-on nem fognak megbüntetni, mert elég 48+gigabájtonként 0.4 óráig seedelni egy torrentet, ha ennyi megvan, akkor nem számít az arány. Ha a felső sorban az aktivitásra, majd a "Seed kötelezett torrentek" opcióra kattintasz, akkor kiírja, hogy még mennyi ideig kell feltöltened. (Bocs, ha tudtad, csak nem tudtam eldönteni, hogy ezt azért kérdezed-e, mert félsz, hogy megbüntetnek.)
2012. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!