Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC "29-es körzet" == Állam...

Birkamagyar kérdése:

UPC "29-es körzet" == Állam az államban?!?

Figyelt kérdés
Ha a UPC Magyarország Telekommunikációs Kft. a Pest megye délkeleti részén 43 települést felölelő, 29-es hívószámú, Monor-környéki primer körzet helyi távbeszélő szolgáltatásának koncessziós jogának tulajdonosa, miért hoz - és egyáltalán, hogyan hozhat - egyedi szabályokat a primer körzet lakossága részére mind a szolgáltatást, mind a díjszabást illetőleg?? Ez a UPC nem a "nagy" UPC? Vagy most mi van?? Ügyfélszolgálat gyakorlatilag nem létezik, nem foglalkozik velünk, mert mi "29-es körzetesek" vagyunk? A Magyar Köztársaság Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztériumában - név szerint! - KI A FELELŐS azért, hogy a UPC Magyarország Telekommunikációs Kft. a fent említett 29-es primer körzetre koncessziós szerződéssel rendelkezik ma, 2012. augusztus 4-én??

2012. aug. 4. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Mi van, erre az oldalra már huszonkilencesek is posztolhatnak? Hová lesz így a világ...
2012. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed jó és jogos. A helyzet az, hogy drága lenne a UPC-nek a 29-es körzet felújítása ezért csak felújítgat itt ott a többit meg lesz@rja.


Így jártunk.

2012. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nadetényleg ***** válasza:

Ha van interneted - bármilyen vezetékes szolgáltatótól - vehetsz hozzá internet alapú (voip) telefonszolgáltatást. Itt van jó pár ajánlat: [link]

Ad absurdum a UPC internet mellé is vehetsz ilyent.

2012. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdező, teljesen jogos a kérdésed, én is ezen vagyok már régóta kiakadva, de érdemben válaszolni sajnos nem tudok...
2012. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!