Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne törölni a...

Hogyan lehetne törölni a facebook profilomról az idővonalat?

Figyelt kérdés
Magától bejött és nem tetszik. :\

2012. aug. 7. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, az idővonalra átállással a régi profilnézet megszűnik.


Próbáld ki, nézd meg hogy működik és megszokod. Úgyis jön majd egy új kinézet amit lehet utálni, mert nem veszik a fáradságot az emberek hogy megismerjék. Az előző pár verzió is el lett felejtve, mert mindig jön egy másik.

2012. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, nincs mire visszaállítani mert a régi profil kinézet megszűnt.Nekem sem tetszik, és ez elég bosszantó, hogy magától átáll! Nekem még a régi van, ki tudja meddig..
2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt írja, hogy 13.-án fog átállni. Egyébként találtam egy progit, amivel a régi profilt láthatom, viszont így mindenki másnál is a régi verziót látom. Na mindegy majd megszokjuk. :)
2012. aug. 7. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugy tudom, hogy lehet a régit használni, aki azt akarja:

http://www.youtube.com/watch?v=zTlnwdOBpJE


Van tehát lehetőség a régi visszaállitására, ettől még partnereid idővonalas megjelenése nem fog megváltozni és másképpen működni.


Ime:


[link]


És egy rövid video a YouTube-ról:

http://www.youtube.com/watch?v=WFUTbL0vEik&feature=youtu.be

2012. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sikerült ezzel a programmal visszaállítanom, de most akkor mindenki más hogyan fogja látni az enyémet, idővonallal, vagy a régit?
2012. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem törölhető, az idővonalat fogja.


Te pedig semmit amikor a Facebook kódot cserél, de a módosító még a régi szerint tölt be. Mivel nem tud lefutni, olyankor az idővonalat eltávolító program sem tud betölteni, így vagy szétesik az oldal a darabjaira, vagy az oldal vázát tölti csak be, vagy semmit, és kénytelen vagy kikapcsolni (ha tudod, mert a második leggyakoribb probléma ezzel, hogy felteszik, de fogalmuk sincs hogy mi az és hogy kell leszedni).

2012. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!