Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Összevontam véletlenül a...

SOS! Összevontam véletlenül a google profilomat a youtube-val, hogyan tudom törölni a youtube fiókomat?

Figyelt kérdés
köszönöm, ha segítesz.
2012. aug. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Google profil, googlemail, google fiók, google+ stb kifejezéseket sokan keverik.

Én ugy értelmezem kérdésedet, hogy a Google profil alatt a Google Fiókodat érted, melyet össze lehet kapcsolni sok mindennel, igy a YouTube-al is.


Ha pedig összekapcsoltad, akkor a Google Fiókod és YouTube fiókod összekapcsolásának megszüntetése attól függ, hogy mikor regiztél a YouTube-ra.

Ezt tanulmányozd:

[link]

Csak bizonyos típusú YouTube-fiókok választhatók le a Google Fiókokról. A Google Fiók szétválasztása nem végezhető el a 2009 májusa után létrehozott YouTube-fiókok esetén.

A Sugóból még idézek, de Te is megtalálod a lényeget, ha minden linkre és azon belüliekre is kattintasz:

Pl. egy részlet: Az alábbi információk azoknak a felhasználóknak szólnak, akik YouTube-fiókjukat 2009 májusa előtt hozták létre, és azt ezután kapcsolták a Google Fiókhoz. A cikkben ismertetett tippek csak az ilyen fiókkal rendelkező felhasználóknak szólnak, és nem nyújtanak segítséget azoknak, akik a YouTube-fiókjukat 2009 májusa után hozták létre.

Lépj erre az oldalra:

http://www.youtube.com/my_account_unlink


A YouTube-ra be nem jelentkezett felhasználók:


Írd be a YouTube-felhasználónevedet és YouTube jelszavadat

(és az ellenőrző kódot).


(A bejelentkezett felhasználóknak nem kell beírniuk YouTube-felhasználónevüket és YouTube jelszavukat.)


Ezután kattints a "Fiókok szétválasztása" gombra. Ekkor a rendszer szétválasztja a YouTube-fiókodat és a hozzá kapcsolódó Google Fiókot.

2012. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még ezt is találtam neked:

[link]

2012. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nekem kínai, bárhogy is keresem kutatom, nem jövök rá, hol tudom törölni a youtube fiókomat...

2009 elött regisztráltam rá.

Köszönöm a linkeket, de nem találom a megoldást.

2012. aug. 8. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírom lépésről -lépésre - bejelentkezel a YouTube- ra. A neved mellett kattints a beállításokra. Lesz olyan, hogy speciális. Itt megtalálod a Fiók bezárása lehetőséget. Mivel én nem szeretném bezárni a fiókomat, innentől magadra vagy utalva. Mindenesetre olvasd át jól, mit, hogyan, nehogy töröld a google fiókot is. szia
2012. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!