Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez az idővonalammal...

Miért van ez az idővonalammal (facebook)?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de tegnapelőtt bejelentkeztem (ami mellesleg nem sokszor történik meg), erre tegnapra kiírta, hogy idővonalam lesz (Az emberek nem fogják látni az idővonaladat augusztus 16.-ig)...

Miért? Én biztos, hogy nem állítottam be, és nem is akarom, hogy legyen idővonalam...

Hogyan lehetne visszaállítani id.v. nélkülire a profilom.



2012. aug. 13. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Folyamatosan, automatikusan történik ez az egész, hamarosan mindenkinek idővonala lesz, aki eddig még nem állította be. Visszaállításra nincs lehetőség, vannak bizonyos programok, de ezek csak azt eredményezik, hogy te magad a profilod a régi módon látod, de mindenki más idővonalat fog látni.
2012. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor aug. 16-ra mindenkinek lesz idővonala? Úgyértem egyszerre lesz majd az átállítás?

Vagy ha nem, akkor miért ilyen lassú ez az egész?

2012. aug. 14. 09:51
 3/3 anonim válasza:
Van aki már beállította magának. Aki meg még nem, annak meg a facebook állítja be. Amúgy ha megszokod, sokkal jobb.
2012. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!