Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra lehet feltölteni...

Youtube-ra lehet feltölteni teljes filmeket? Vagy evvel megszegem a szerzői jogokat? Mások hogyan töltenek fel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet feltölteni. Mások megosztásait is idővel törölni fogják. A szabálysértéssel kockáztatod, hogy 15 percnél hosszabb videókat tölthess fel, vagy hogy pénzt kapj a nézettség után (kizárják azokat, akiknek a profiljával probléma volt korábban).
2012. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Pedig láttam, olyat is akinek már hónapok óta fent van, sőt 1 éve is.

De mindegy, akkor nem teszem fel, ha úgyis törölni fogják.

2012. aug. 17. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Régebben lehet nem volt ennyire hatékony a szűrés. Most minél több idő telik el, úgy egyre okosabb a rendszer és kapásból kiemeli a videódat, hogy már a feltöltés végén le legyen tiltva.


Aki régebben töltötte fel, az lehet átjutott a szűrőn, és ezeknek az eltávolítása hosszabb időt vesz igénybe.


Van egy lejátszási listám amibe 2006 óta vettem fel videókat. Egyre kevesebb érhető el benne, mert folyamatosan törlik azokat, amiknél szerzői jogvédett tartalom van.

2012. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen, akkor nem töltök fel. Igazából leginkább, csak egy rajzfilmet szerettem volna.:D

Igy marad az, hogy a kutyusaimról töltögetem fel továbbra is.

Egyébként mondtad, hogy nézettség után lehet pénzt keresni. Ezt nem is tudtam.. És ez hogy működik?

2012. aug. 17. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Két típusa van: ha előadó vagy, akkor a magyar jogvédők a Youtube-nézettség alapján fizetnek, ehhez hozzájuk is be kell regisztrálni.


A másik a partner program, ehhez rendszeresen nagy nézettségű videókat kell feltölteni és sok feliratkozóra van szükség (Magyarországról nem elérhető szolgáltatás, az a pár ember aki használja, valamilyen cégen vagy oldalon keresztül csinálja kiskapuként). A videóidnál reklámot helyeznek el, és hogy ha ezt legalább 5 másodpercig nézi valaki, akkor fizetnek utána pár centet. Most, hogy az internetfelhasználók nagy része reklámblokkolót használ, és a Youtube-os reklámokat a zavaró tulajdonságuk miatt blokkolják, nem lehet belőle túl nagy összegeket keresni.

2012. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ez jó bonyolult, nem hiszem, hogy ebből fogok meggazdagodni, mert én egyik sem vagyok.xD
2012. aug. 17. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!