Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez másnál is így van? Egyszer...

Ez másnál is így van? Egyszer mindenkinek át fog állni?

Figyelt kérdés
A facebookomon magától bekapcsolt az idővonal. Nem nyomtam meg semmit, csak egyszer kiírta, hogy augusztus 26-án fog először megjelenni. Ez másnál is így van? Vagy megnyomtam valamit véletlenül?

2012. aug. 20. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint nagyon régóta tudható már, előbb utóbb bekövetkezik az átállás. Nekem is kb. egy hete. Nem nyomtál meg semmit, automatikusan történik.
2012. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. egy hete magától átállt. Beállítottam mindent, annyira nem is rossz..
2012. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb három napja váltott át, de már télen be volt jelentve hogy automatikusan történik meg (és mellette lehet kézzel is előre aktiválni). Ahhoz képest hogy mennyit panaszkodnak róla, az egész teljesen átlátható és értelmezhető hogy mi hol van.
2012. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magától át fog állni. Pedig nagyon gagyi. -.-"
2012. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem rossz, csak ne lenne ez a borítókép. Nem tudom, hogy mit rakjak ki...
2012. aug. 21. 15:09
 6/6 anonim válasza:
utolsó: nem kötelező borító képet kirakni .
2012. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!