Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz hogy ha fél milliós...

Igaz hogy ha fél milliós nézetséget szedek össze egy videómra youtubon akkor azért a Youtube fizet nekem?

Figyelt kérdés
mennyit fizet? :)
2012. szept. 4. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy fiztene valójában, mivel YOUTUBE nézettséget az ebay-en lehet venni! :D
2012. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

Igen. Ez a Youtube partnerprogram. (Vagy ámerikánusul: Youtube Partnership) A Youtube ennyit ír: [link]


Magyarán a feltételek országonként változók.


Máshol a következőket írják feltételként: minőségi és egyedi videók, saját szerzemények, több ezer emberke nézi meg.


Tehát nem kell fél milliós nézettség. Szerintem jelenleg itt Magyarországon egyéni elbírálás alapján adnak partner státuszt, gondolom most alakítják ki a végleges feltételrendszert.


Hogy mennyit lehet keresni vele? Ez ha jól tudom függ a Youtube aktuális reklámbevételétől, a csatornád össz nézettségétől, illetve ha jól tudom itt Magyarországon a részesedési arány is változó. (Gondolom ezzel is kísérleteznek, illetve a csatorna minősége, hasznossága szerint alakulhat.)


Általában ezer megnézésre pár dollárt írnak mindenhol.


* * * * *


Nem tudom miért kérdezed, de ha esetleg trükközésen járna az eszed, akkor tegyél le róla. A Youtube tényleg csak akkor fog fizetni, ha a csatornád valós értéket képvisel, és valós videomegtekintésekről van szó. A csalásokat gyorsan ki tudják szűrni.

2012. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

#1: Fizet a Youtube. Ez itt Magyarországon valóban újdonság, de „nyugaton” már jó ideje működik a dolog. És a magyar youtube-osok is megerősítik ezt. Viszont nem fizet túl sokat, kb. zsebpénzre jó. (Persze ahhoz, hogy valaki nagyobb bevételre tegyen szert, ahhoz olyan csatornát kellene üzemeltetnie, ami nemzetközi szinten nagy érdeklődést hoz magával, ami nem könnyű. A legtöbb csatorna magyaroknak szól.)


Bizonyára valóban lehet nézettséget venni itt-ott, de pont ezért vannak más kritériumai is a partnerségnek, amit eléggé szigorúan ellenőriznek. Tényleg hasznos, egyedi tartalommal lehet csak bekerülni, illetve rendszeres videófeltöltéssel.

2012. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja ha van egy kis feliratkozásod meg YouTube-partnerséged vagy mid.
2012. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!