Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogyan tudnám kivitelezni?

Ezt hogyan tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés
A lényeg van négy gép ami 19-21-ig szoktak működni de másik felhasználóval. És én azt szeretném megoldani, hogy a letöltött torrent fájlaimat azok seedeljék vissza. Az benne a gázos, hogy azoknak a gépeknek én vagyok a rendszergazdája és nem akarom, hogy a másik felhasználó tudjon róla.

2012. szept. 15. 15:08
 1/1 algopirin ***** válasza:

torrentet be lehet állítani automatikus indulásra ezzel mi a gond ?!

Elvileg léteznek software-ek amik elrejtik az adott programot "hide modban" futnak, még akár jelszóval is lehet védi nem lehet leállítani még ha meg is találja.

Bár a taskmanagerben biztosan megjelenne és ki lehet lőni onnan nem hiszem ki lehetne szedni valahogy vagy nagyon körülményes lenne.

Viszont a gép működést biztosan akadályozná ha rendszeresen használja ugyan az az egyén feltűnne neki lassabb vagy valami nincs rendben a géppel.

Azonos internet kapcsolatról meg nem hiszem sok értelme lenne seedelni csak ha mindegyiknek saját internet kapcsolata van.

Ha meg ne adj isten azok valami céges gépek és te a nem teljesen legális torrenteket seedeled vissza és valami balszerencse folytán gond van belőle hát nem tudom ilyesmi megérne-e annyit páros lábbal rúgnak ki a holdig :)

2012. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!