Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet elrejteni a...

Hogyan lehet elrejteni a lakhelyemet, várost. Amit ip alapján ad le egy oldal?

Figyelt kérdés

Szóval az "ip-adress.com" leadja a lakhelyemet, meg várost IP address state:

IP address city:

Meg kiszolgálót... Ezeket valahogy nem tudom elrejteni? Nagyon kellene segítség. Köszönöm.



#ip #adres
2012. szept. 16. 02:58
 1/7 algopirin ***** válasza:

[link]

Vagy valami egyébb proxi, de ami normálisan müködik az többnyire fizetös.

Amugy meg ha nagy disznoságra akarod használni azt is vissza lehet keresni csak attol függ megéri-e a befektetett energiát.

Ugy hogy csak ésszel.

2012. szept. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a programot.

Igazából az a gondom, hogy van az a "ip-adress.com"

Ha beírom oda a régi ip-mer, akkor kiírja, hol lakok..

Ha beírom az újat (mert változott...) akkor is kiírja.

Ez azért gond, mert pár helyen ott az ip-m és nem akarom, hogy tudják hol lakok...

2012. szept. 16. 04:18
 3/7 Hazardteam ***** válasza:
Próbáld meg ezzel: [link]
2012. szept. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 algopirin ***** válasza:

Nem igazán értem mit is akarnál ezzel az elrejteni a várost ahol vagyok ?!

esetleg egy bazi nagy fekete lepedő, az elrejti a várost vagymi :)

Persze hogy kiírja az ip-d alapján a várost ahol laksz, bár az is relativ mert nem téged azonosit hanem az internet szolgáltatódnál bejegyzett ip címet, ami éppen neked van kiosztva.

De erre vannak a proxi serverek, az körvonalakban arról szol rácsatlakozol egy másik gépre ami pl. Jerevánban van és azon keresztül mész tovább a netre így ha valahol nézik az ip-t akkor csak a Jereváni gépig tudnak visszamenni annak az ip címét látják.

Ha arról a Jereváni gépről megint csak átmész egy másik gépre ami Kambodzsában van onnan egy harmadikra stb. stb. egy egészen kicsit megnehezedik visszakeresni honnan is indult eredetileg.

Tor kliens valami ilyesmit csinálna csak szerintem lassú és nem igazán van értelme, ami működik az a proxy server de olyat ami tényleg működik és esetleg nincs logfile szerintem esélyed nincs hogy ilyenre bejuss még nekem se nagyon, mert csak.

2012. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó a software ismét. köszönöm, de nem arra van, amit szeretnék. Szóval nekem volt egy régebbi ip címem, amit beírok egyik ip keresőbe és leadja a lakhelyem, meg ilyenek... meg van egy új, ami szintén leadja. Nem akarom, hogy leadja, ha ráakarnak keresni az ip-mre...
2012. szept. 16. 12:33
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez proxival megoldható? És hogyan? Egyszerű?
2012. szept. 16. 12:33
 7/7 algopirin ***** válasza:
Hát így biztos hogy neked nem lenne egyszerű a hátrányairól meg nem is szólva, szerintem nem kell neked proxi....
2012. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!