Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges olyan, hogy valaki...

Lehetséges olyan, hogy valaki a belinkelt weblapcímek miatt nem kapja meg a levelemet gmail-en? Német email címre küldtem. (egy kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés
Levelezek egy német emberkével, akinek a www.gmx.de oldalon van email címe. Elképzelhető, hogy a belinkelt Youtube linkek miatt nem kapja meg a levelet? Csak mert ilyen nem fordult még elő (kb. 14-16 levelet váltottunk). Nem küldte nekem vissza hibaüzenettel a gmail, viszont már másfél hónapja nem kaptam választ.

2012. szept. 20. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az tény hogy mindenhol kémkednek a titkosszolgálatok stb de nem hinném hogy a YT linkek miatt nem kapja meg a leveleket az a német csávó kivéve ha államtitkokat küldesz neki :D
2012. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy már 1 hónapos a kérdés, de talán még mindig érdekel a válasz.


Lehetséges, abban az esetben ha spamnak véli az e-mail szolgáltató.

Ha link vagy pl. villogó cuccok vagy valami olyan van benne ami sok reklámlevélben is szokott, akkor könnyen spamnak veszi.


Bár nem ismerem a gmx.de-t de szerintem ez jó néhány szolgáltatónál így működik.

2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!