Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy d-link dl-524-es...

Van egy d-link dl-524-es modemem és nem tudok kapcsolódni a netre. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Bedugtam mindent. A modemem megy a routerbe, a router a gépbe. A modem-gép útvonalon minden megy, de ha közéjük beiktatom a routert is akkor elszáll a net. Mindent beállítottam a routernél. Lehet hogy az a baja hogy a t-home-mal kötött szerződés szerint csak 1 net-hozzáférésünk lehet?

2012. szept. 23. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ADSL,kábel vagy optikai net? ADSL, optikai net esetén biztos hogy jól állítottad be a PPPoE kapcsolatot?
2012. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 algopirin ***** válasza:

Valamit biztos nem jól állítottál be a rooutern ha nem megy, lehetséges hogy hibás a router de kb. nulla a lehetősége.

Netszolgáltatóknál meg divat hogy 1gépre szol a szerződés de nem kell vele foglalkozni.

2012. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 algopirin ***** válasza:
A rooutered "1gép" onnan meg hogy hányfelé megy szét bizonyítsa ha tudja, szóval itt meg is bukott a dolog az meg hogy nem lehetne rooutert felrakni megint nem játszik mert ok. de nekem wifis laptopom van azért kell a roouter ott megint csak bizonyítsa hogy többfelé megy ezért nem is foglalkoznak vele, szóval nem ez a gond biztos hogy a rooutert nem állitottad be jól.
2012. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!