Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Google Chrome-nál a kezdőlapot?

Figyelt kérdés

mert eddig minden tök jó volt, most meg véletlenül letöltöttem valami bablont, és azóta mindig azt adja be, és már a beállítások, indításkor, adott oldal vagy oldalak megnyitását is beállítottam, hogy a google.hu legyen, de egyszerűen nem nyitja azt meg. azt nyitja meg, mint amikor új lapot nyitok fent. már tiszta ideg vagyok miatta.

segítsetek légyszi!



2012. szept. 24. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos így jár az ember, ha figyelmetlen, és vírust telepít a gépére. Javaslom a böngésző újratelepítését tisztán. Távolítsd el, takarítsd ki utána a maradványokat, majd rakd fel újra.
2012. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A programok közt kikeresed a Babylon toolbart, és eltávolítás. Nézd meg a bővítmények között is, ha ott van, onnan is töröld. Utána állítsd vissza a Chrome-ban a kezdőlapot, és a keresőmotort is. Ha kéri, újraindítod a gépet,vagy a böngészőt. Remélem sikerülni fog. üdv.
2012. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem tök úgyan ez a gondom!

Csak az az a gond hogy nem adtak ki se a bővítményekbe se a beállításoknál. Töröltem a fájlait és kiment de a gép úgy be lassult ( csak netnél lassul be ) Segítsetek légyszi hogy hogy lehet úgy kitörölni hogy a gépem se lassuljon be. Amúgy Gogle Chrome-m van

2013. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!