Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a telefonomon az...

Hogy tudom a telefonomon az internetet használni?

Figyelt kérdés
A telefonomra sikerült csatlakoztatnom az internetet (TP-LINKes modemes netem van) de véletlenül rányomtam az elfelejtésre, és újra kérte a jelszót. Hiába próbáltam meg beírni azokat, amik a modem alján vannak / MAC, PIN sőt még a model szám alatti szám-betűsort is próbáltam/ de semmivel sem működött. Már elég régóta nem tudok rájönni, hogy csináljam... Tudom elég gáz, de légyszi segítsen valaki, aki ért hozzá, hogy akkor most melyiket is kéne beírnom vagy mit csináljak. Előre is köszönöm!

2012. okt. 3. 22:19
 1/7 L4Fleur válasza:
A Wi-Fi hálózatnak van jelszava, ha ismered a tulajdonost, kérd el tőle. Ha elfelejtetted a jelszót, akkor vissza kell állítani a gyári beállításokat, tehát újra be kell állítani a modemet/routert (szolgáltató által megadott felhasználónév és jelszó, ami az internethez kell) Ez Wi-Fi-s modem egyébként?
2012. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először tisztázni kellene, hogy modem-ről, routerről, vagy wifi-s modemről beszélünk.

Meg, hogy mihez akar csatalkozni és hogyan.

2012. okt. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:

"TP-LINKes modemes netem van"


olyan biztos nincs...

2012. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm az első választ, még mindig nem nagyon tudom, hogy mit csináljak vele, de megpróbálok visszaállítani..

Az a helyzet, hogy vezetékes net, és van egy elosztó, hogy számítógépről, laptopról és mobilról is lehessen netezni. És először valahogy beállítottam mindent. Már tényleg nem tudom hogy. A telefonom meg mióta, véletlen rányomtam az elfelejtre, azóta nem tudom. Kéri a jelszavam, és nem tudom melyik az. Amik a router alján vannak felragasztott szám sorok, azokat próbáltam meg beírni, de egyikkel sem működött.

2012. okt. 6. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

A router aljára nem jelszavak vannak ragasztva, hanem a router adatai annak köze nincs hozzá.


Nézd meg a gépről mi a jelszó. Ha az tud csatlakozni akkor a routerre is be lehet lépni.


Nyilván be tudsz lépni, hogyha beállítottad.

2012. okt. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerencsétlen!!!
2012. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kivételével mindenkinek köszönöm az építő jellegű válaszokat, az utolsó előtti sokat segített :) Sikeresen rájöttem, hogy állítsam újra be.
2012. okt. 15. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!