Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a net a hp...

Miért nem megy a net a hp pavilion g6-2013sh notebookon?

Figyelt kérdés
2 napja vettem egy hp pavilion g6-ost. Minden drivert felraktam rá, amit a HP oldalán találtam, de az internet mégse megy. WIFIről szeretnék csatlakozni, azt olvastam, hogy Atheros drivert kell szereznem. Az én gépemben Atheros ar5b225 van, de ehhez sehol se találok drivert. Hogyan oldjam meg?

2012. okt. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy Atheros wireless van benne, mert gyártó oldalán azt írja a régiekben Broadcom és Railink2011 van az újabbakban pedig Railink 2012 van, a vezetékes hálózat működik?

Eszközkezelőben van sárga felkiáltójel a hálózati vagy más eszközöknél?

2012. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy külön be kell kapcsolni valamelyik funkció gombbal a vezetékes hálózatot(F12 ha jól néztem).
2012. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Win 7 van a gépen és nem lehet bekapcsolni.. próbálkozok vele, de nem megy. És kivettem az aksit, annak a helyén oda van írva, hogy atheros ar5b225..
2012. okt. 6. 10:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és az eszközkezelőnél sárga felkiáltójel van.
2012. okt. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!