Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudja egy weboldal...

Hogy tudja egy weboldal kideríteni hogy proxy-t használok és hogyan lehet megkerülni az ellenőrzést?

Figyelt kérdés
4chan
2012. okt. 6. 17:36
1 2
 1/12 algopirin ***** válasza:

Megkerülni sehogy, mivel a proxy kint van a neten neki is van egy ip-je ami meg be van jegyezve, az egy dolog ha te proxy mögött vagy így téged nem "látnak" de a proxy cimével tudsz te is bemenni bárhová, címednek lennie kell különben "nem létezel".


Gondolom ismét egy warezpistike :)

Proxyn ha nagy a forgalom és néha véletlen törlődnek a logfileok ami megesik néha, nem nagyon kereshetnek vissza, főleg ha 2-3 is van a sorban, de ha elég nagy disznóságot csinálsz még az is meglehet megéri visszakeresni.

Teljesen nyomtalanul nagyon-nagyon nehéz netezni, igazából nincs is legfeljebb végpontnak a szomszédoz mennek majd ki akitől wifin nyúltad a netet.

Ha nem titok mire kell ilyesmi ?!

2012. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Tudom hogy működik egy proxy...

2. Azért kell mert az adott oldalon a egész világon a teljes Telekom hálózat le van tiltva így nem lehet threadet nyitni vagy postolni még Új-Zélandon se ha telekomnál vagy...

3. Nem hiszem hogy a világ összes proxy gépét letiltották volna, nem is beszélve a zombi hálózatokról.

2012. okt. 6. 18:11
 3/12 algopirin ***** válasza:

"Zombihálozat" teljesen más.

Szerintem inkább az van hogy kiadja a proxy a címedet, ingyenes proxyk nem tul megbízhatóak, persze ok. lehet vérprofi vagy csak gondoltam.

2012. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A zombihálózat is ugyanazon az elven alapul csak ott vírusok által fertőzött gépekről van szó. Nem hiszem hogy az összes amit kipróbáltam kiadná a rendes címemet, főleg nem a Tor.
2012. okt. 6. 19:10
 5/12 algopirin ***** válasza:

ok. ha annyira tudod akkor minek kérdezed ?!

Vitatkozni meg nem fogok főleg nem ilyen stílusban, tor-ról meg pláne nem, nem hiszem egy fajsúlyba tartozunk ha még ott tartasz és szerinted az a "proxy".

További szépet s jót neked.

2012. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha tényleg ennyire csökkent értelmi képességekkel rendelkezel akkor nem értem minek próbáltál segíteni. Attól hogy tudom milyen alkatrészek vannak a mikrómban még nem tudok összerqkni egyet. Attól hogy tudom mi az a proxy, és igen a Tor is egy proxy kliens, attól még nem tudom hogy egy weboldal hogy a rákba deríti ki hogy használok-e éppen egyet. Igen, valóban nem mozgunk egy szinten, amíg én tudom addig te csak hiszed hogy tudod. ˝ilyen stílusban˝, én nem tudom miket képzeltél a szavaim mögé de akkor teszek róla hogy ne csak képzeld. Szomorodj meg egy szívlapáttal a valagadban.
2012. okt. 7. 00:23
 7/12 algopirin ***** válasza:
:)
2012. okt. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 algopirin ***** válasza:

Veled ellentétben én tudom mi az a "Magnetron és össze is rakok egy mikrohullámú sütőt" is, lehet hihetetlen és számodra az ilyen már kvantumfizika.

Szomszédpistike tudásúakkal meg nem vitatkozok, nekem nem kell bizonyítanod és nem is vagyok rá kíváncsi hogy oldod meg.

2012. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 algopirin ***** válasza:

Ha jó leszel majd egyszer elmondom hogy is kell-lehet proxy servert indítani és üzemben tartani, elég valoszinü többet láttam már mint te, és a normál hétköznapi életben meg mire is használják meg mi értelme van, nem az az elsődleges célja hogy ilyen hülyegyerekeknek elrejtse az ip-jét, de arra is lehet használni már ha felengednek ilyenre.

De kétlem átlagos "Tor" kliensen meg társaikon kívül bármi közöd lenne hozzá, az meg nem kimondottan "proxy" ha fejed tetejére állsz akkor se, nézz egy kicsit utána, "proxy" alapon működik az igaz de simán visszakereshető és abban se vagyok biztos nem jelöli a kimenő klienseit, ezért is bukik ki azon az oldalon ahová be akarsz vele menni, ellentétben az "igazi proxy" hoz nem kell kliens,Tor a warezpistikéknek való bohóckodni, ha már ennyire belemerültél.

De szerintem te még a járókában gyügyögtél mikor már warez servert próbáltunk eldugdosni.

2012. okt. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te tényleg EEEEEENNNNYIREEE hülye vagy???? Értelmezd már azt a b@szom szöveget...

A mikrós szöveg csak egy példa volt hogy észrevedd hogy mekkora segg vagy de látom még erre se képes az a korlátozott elméd...

Te orbitális f@sztarisznya... Ki a rákot érdekel hogy kell proxy szervert üzemeltetni? Nem ez volt a kérdés! Nem csak a Tor-ról van szó, odaírtam hogy mást is kipróbáltam már. Hihetetlenül nagy pofád van tizenéves takony létedre, mert igen ebből a szövegből nem nézel ki többnek. Szentül hiszed hogy igazad van de ez biztos így van azzal a 60%-kal a neved mellett.


Na most hogy megvan a megfelelő stílus, leírom röviden hogy megértsd. Tömör mondatokban. Gyenge szókincset használó mondatokban. Mindenféle """""bonyolult"""" nyelvtani kapcsolatok nélkül. Hátha így sikerül.


Ásd el magad.

Én nem lenni kíváncsi rád.

Te menni el.

Te nem kelleni ide.

2012. okt. 7. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!