Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a Tumblr-en egy...

Hogy kell a Tumblr-en egy bizonyos oldalra képet feltölteni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a cutecakes.tumblr-en akarok képet megosztani... Azt hogy lehet? :)

Azon az oldalon voltam, feltöltöttem a képet, de a főoldalra töltötte.

Előre is köszi! :))



2012. okt. 6. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, elég kezdő lehetsz még Tumblr-ön, de sebaj, segítek. :D


A Tumblr-ön mindenkinek megvan a maga oldala. Ez abból áll, hogy veszel egy nevet, ami neked tetszik, és ugye mögött van hogy tumblr.com


Példa: ezaneved.tumblr.com


Ugye ez a te saját oldalad, ami jelszóval van védve, stb.; csak te alakíthatod és tehetsz bele új dolgokat.


A blogodba posztolhatsz saját dolgokat, ill. "reblogolhatsz", ami annyit tesz, ha valakinek a blogjából megtetszik valami, rákattintasz a "reblog gombra", és (esetleg kibővítve vagy csak szimplán úgy) veteszed a saját blogodra is. Ez nem lopás, a Tumblr-ösök örülnek, ha valaki valamit reblogol tőlük. (Jártas Tumblr felhasználók előszeretettel alkalmazzák az "alt+reblog" gombokat együtt, ami gyors reblogolást jelent.)


Az olyan blogokat, amelyek tetszenek neked, nyugodtan bekövetheted (follow), vagy később le (unfollow).


Azokból a blogokból, akiket te követsz áll majd össze a "dashboard'-od. Ez annyit tesz, hogy ha valaki tesz vagy reblogol valamit, azt te látni fogod a főoldaladon. A saját postjaid is megjelennek majd ott, de a te dashboardodat nem látja senki, csak azt a helyet, ahová posztolsz(pl. az ezanevem.tumblr.com-ra)


Igyekeztem a főbb vonalakat leírni, ebből majd remélem sikerül megérteni, miért nem ott jelent meg a kép. :)

2012. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ és a segítséget! :))

De még mindig nem értem... :( Én nem az 'ezanevem.tmblr'-re akarok posztolni egy képet, hanem 'ezvalakimásneve.tumblr'-re! És úgy, hogy azt ott bárki láthassa. :) Lehet, hogy erről is írtál, de nem igazán esett le. :D

2012. okt. 7. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Ide szeretnék. :)

[link]

2012. okt. 7. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oh, értem! Ez egy tag-es oldal. :) Egyszerűen posztolsz valamit, mondjuk egy képet egy macskáról. Ez megjelenik majd a saját oldaladon, és ha "betageled", vagyis adsz hozzá "tag"-et (címke-szerűség) mondjuk azt hogy "macska", "cat" "cute". Így akik rákeresnek a tagek közt a fenti három példa egyikére, meglátja majd a Te postodat is.


Hű lehet ezt egy kicsit zavarosan írtam le, azért remélem, érted... :D


Ha még mindig nem megy, felvehetsz esetleg skype-ra, szívesen segítek, csak írj egy pü-t. :)

2012. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Megcsináltam ezt már először is, de nem adja ki ott.

De mindegy is, ez van... :D Ezért nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm a kedvességedet, és, hogy ennyit írtál nekem. ._. :)

2012. okt. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!