Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Marha sokat ülök a gépnél...

Marha sokat ülök a gépnél 10-14 órát is akár, hogy csinálhatnák ebből pénzt? Módszerek?

Figyelt kérdés
jó módszer internetes pénzkeresésre, napi 15órát is gépnél ülök akár, de eddig csak filmezgetés meg szarakodásra ment el, ezt a sok időt valami hasznosra kellene fordítani :o minimális 3ds max tudás közepes weblapkészítés :| hm

2012. okt. 17. 22:35
 1/3 anonim válasza:

3D tudással egy extrémebb területet mondanék:


[link]


a "furry"-nek nevezett társaság tagjai sok ezer forintot fizetnek bármilyen médiumért, ami az ő karijukról készül, beleértve a 3d modelleket. (nézz utána net-en kik ők, elég furák, de aranyosak, és sokat fizetnek, főleg a külföldiek) De ehhez szükséged van Paypal-ra, mert ott csak azzal fizetnek, persze ha neten akarsz pénzt keresni, amúgy sem fog ártani, ha van PayPalod.


Ha webhez és valamennyire a grafikához van érzéked (aki a 3ds maxot vágja, annak már kialakul valami grafikai érzék, és 2Dben is elboldogul, de itt 3D-vel is próbálkozhatsz), akkor itt nézelődj: [link]


amúgy a programozók elég jól keresnek, egy weboldallal többhavi fizetéseket is lehet kaszálni, ha vágod a témát, de ahhoz nagyon kell tudni (html, JS, CSS, Ajax, Jquery, PHP, stb).


Ezen kívül az ismert "reklámozz a weboldaladon/blogodon" módszert tudom ajánlani, ahhoz csak egy jó blogot kell fenntartani, amit látogatnak.

2012. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván nagyon sok időd van. Ha türelmes is vagy emellett, akkor ezt tudom ajánlani, én ezzel keresek pénzt:

[link]

2012. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Felállsz és elmész dolgozni.
2012. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!