Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jó a 120 mbit/s internet?

Elektronic kérdése:

Miért jó a 120 mbit/s internet?

Figyelt kérdés
Miért jó a 120 mbit/s internet, ha torrent már 25mbit/s megrendelésnél is max 1 mbit/s-el jön!? A speed test azt mutatja, hogy jön mind a 25, tehát nem itt van a probléma

2012. okt. 20. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik a reklámban.
2012. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy torrentet mennyivel tudsz lefelé huzatni sok dologtól függ. Csak egy példa: ha az valakinek kisebb a sávszélessége felfelé - mondjuk 1 Mbit/s - akkor neked hiába van lefelé akár 1 Gbit/s szélességed, max 1 Mbit/s környékén fogsz letölteni az illetőtől.
2012. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor mire lehet kihasználni?
2012. okt. 20. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Magánszemélynek teljesen felesleges. Arra jó hogy a szolgáltató elmondja neki van 120 Mbites netje is. Persze ha valaki otthon akar szervert üzemeltetni annak kell de ilyen ember nem túl sok van. Ha nekem 120 Mbites netem lenne ki se használnám. A 25 Mbites nekem tökéletesen elég.
2012. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Meg a szolgáltatók 120-as net mellé elég gyatra feltöltést adnak. Most Pl ez: [link] elég vicces hogy 120/10. Jó persze kábeltv hálózaton nem is nagyon tudnak több feltöltést adni mert nincs neki elég frekvencia mivel a kábeltv hálózaton ott van még az analóg, digitális kábeltv és nyilván hogy letöltésnek gyorsabbnak kell lennie mivel az emberek többségének arra van szüksége és így alig marad valami a feltöltésnek mert amúgy se bírja sok esetben a vonal. Egyszóval a feltöltés visszamaradottságának elég sok technikai oka van de a 120 Mbites net valóban felesleges.
2012. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*meg
2012. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!