Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék böngészőt váltani...

Szeretnék böngészőt váltani ami hasonló funkciókkal bír, mint az Internet Explorer 8-as! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Több oldalról is jelezték,hogy megszűnik az Explorerem támogatottsága.Sajnos a mai napig nem találok hasonlót ami olyan kisegítő funkciókkal is bír mint az Explorer.Szükségem volna továbbra is,hogy a betűk méretét, a háttér szinét,,,a betűk szinét,,,az oldalak méretét,,,a nagyítás mértékét,,,tetszés szerint tudjam egymástól függetlenül változtatni!...Nagyításnál az oldalméret megmaradjon ,ne kelljen "huzogatva" olvasnom!

Látásgyengeséggel küzdök,,,ezért szoktam "személyre szabni" a megjelenítési stílust,de olyat nem találtam amelyik figyelmen kívül hagyná a weblapok megjelenítési stílusát,csak ha "nincs stílus" üzemmódra teszem,,,de akkor meg egymás alatt összefüggéstelenül jelenik meg a "vérszegény" oldal!!!

Firefox,,,Opera,,, Google Chome -on túl vagyok,,,egyik sem tudja,csak "részben",mert sokkal kevesebb funkcióval bír!!! sajnos!

Okoskodók kíméljenek,,,először próbálják ki a leírt funkciókat aztán "kritizáljanak"!!!

Előre is köszönöm!



2012. okt. 24. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Az még nem jutott az eszedbe, hogy internet explorer kilencet rakjál fel? :D
2012. okt. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a 9-hez windows vista vagy windows 7 rendszernek kell lennie,,,nekem meg Xp-m van
2012. okt. 24. 02:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek veled,

normális ,jól használható böngésző nincs,

sajnos sok gond van a Firefoxal is és a Chromeval is ,a többiről már nem is beszélve,

ezt bizonyítja,hogy csak itt,ezen a Gyakori kérdések oldalon is naponta több olyan kérdés is jön,hogy : segítsetek nem jó a Firefoxom/Chromem,mi a baja ,

2012. okt. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azok inkább azért, mert minden szart rátelepítenek...
2012. okt. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

04:49

világosan leírta a kérdező,hogy XP-je van ,amire nem jó a 9-es,

erre te meg belinkeled neki a 9-est.....

2012. okt. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Argloss ***** válasza:

A leírtak ellenére én mégis a Firefox-ot javaslom neked. Bár a szöveg és oldal nagyítását külön nem tudom hogyan lehet benne megoldani, de nagyjából megfelel annak amit akarsz. Ha telepítesz hozzá egy Image Zoom kiegészítőt, akkor a képeket külön tudod nagyítani a jobb egérgombot és a görgőt használva.


Bár kicsit körülményes a színek állítása, de azért megoldható:

[link]

2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Találtam egy böngészőt,,, a Slim Browser-t

elsőre úgy tűnik megfelel az elvárásoknak,,,lehet még többet is tud mint az explorer,,,most "faggatjuk" egymást,,,ha nem ismeritek érdemes megnézni,,,mindent tudok vele ,,,úgy tűnik jó lesz!!!

mégegyszer köszi!

...innen lehet letölteni:

[link]

Nekem tetszik! :) Üdv!

2012. okt. 24. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
És miért nem jó a kilences xp alá mondd már el...
2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6
2012. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!