Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet sebesség korlátozás?

Internet sebesség korlátozás?

Figyelt kérdés
5 Megás netem van, tegnap óta mégis csak 1,5-1,9 Megás sebességen működik. Speedtest is ezt méri, és a letöltés is csak 210 körül megy. Miért lehet ez? A net egyébként meg van osztva 2 gép között.
2012. nov. 3. 07:52
 1/3 Emberek ***** válasza:
nagy mértékben befolyásolja a net sebességét, hogy mikor netezel, mert van egy időszak, amikor mindenki rajta lóg, és csak minimum sebességen megy. és ha 2 gép közt van megosztva, akkor a másikon, ha valaki pl.: youtube-ot néz, vagy online filmet, akkor az nagyon megfogja a neted.. remélem segítettem :)
2012. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy már 2 napja ez van. Már vagy 3 éve megvan osztva, de eddig ilyen gond nem volt. Ha a másik gép be sincs kapcsolva, akkor is lassú. 1,9 megát mér a speedtest is, pedig 5 megás van. Egyszerűen nem értem. Szerintetek a routerben lehet valami, vagy a modemben? Hétfőn ki is hívom az emberüket, ha nem javul.
2012. nov. 3. 20:18
 3/3 Syler válasza:
Azért nem olyan a neted sebessége amilyen mert a szolgáltató korlátozza :D ha jó vagy matekból ki számolhatod hány százalékot a T-home pl 8%-ra korlátozza a net sebességet nekem is 30mb/s -os netem van mégis csak 3,4 a max amivel le tudok tölteni torrentel vagy bármi mással szóval ezzel a kérdéssel fordulj az internet szolgáltatódhoz hogy miért korlátoz téged mikor én meg kérdeztem azt mondták "Jogszabály szerint járnak el, és a szerződésben benne van." szóval sok sikert páó szép napot
2013. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!