Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szaggat / recseg a hang az...

Szaggat / recseg a hang az interneten. Miért?

Figyelt kérdés

Ha az interneten hallgatok vagy nézek valamit, akkor a hang valamikor szaggat vagy recseg. Főleg akkor,ha csinálok is valamit közbe, pl megnyitok egy új oldalt. Ez csak akkor van, ha az interneten jön a hang, ha sima mediaplayer-en, akkor jó. Böngészőtől függetlenül van ez.


Mitől lehet ez? A feladatkezelőben nézem, van olyan, hogy a CPU használat felugrik 100%-ra (ha böngészek más oldalon is), de akkor is szaggat/recseg néha-néha, ha folyamatosan 10% alatt van a CPU használata.



2012. nov. 23. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
azért van ez mert egymagos processzorod van !
2012. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de régebben jó volt. Kb most jött elő 2 hete a probléma
2012. nov. 24. 09:51
 3/5 anonim válasza:
szia. sikerült már rájönnöd hogy mi a probléma? Mert nekem is kb. 2 hete ezt csinálja. A hangkártya drivert lecseréltem de nem oldódott meg a helyzet. És nálam még annyi van, hogy ha bedugom a netet a laptopba akkor ott minden jó.
2012. nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia! Nincs még megoldásom. Hangkártyára én nem gyanakszom, ugyanis, ha zenét vagy valami videót a gépen játszok le pl. Media player-el, akkor semmi gond a hanggal...
2012. nov. 27. 07:52
 5/5 anonim válasza:
Igen, igazad van a winchesterről nekem is jó. De én most kipróbáltam Mozillával jó, nekem csak a Chrome-mal recseg, szaggat. Ezt meg azért nem értem mert ahhoz ugye kevés memória kell. Mindenesetre én újratelepítem a gépet hátha került rá valami hülyeség.
2012. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!