Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Seed-elés újraindítása ugyanaz...

Seed-elés újraindítása ugyanazzal a fájllal?

Figyelt kérdés

Ncoren nagyon romlott az arányom mert elmúlt időben csak telóról töltöttem le de miután megnéztem kiszedtem a seed mappából most pedig hiába teszem vissza elkezdi újra leszedni ugyanabba a mappába ugyanazzal a névvel...

Mit kell csinálni? találtam olyat hogy trackerek frisstése az mi és segithet?



2012. dec. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs arány az nCore-on!
2012. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de figyelmeztetést mégis kaptam... szóval nem akarok innen repülni
2012. dec. 4. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Aktivitásra kattints rá és nézd meg mennyi a Hit'n'runolt torrentek száma. Warn üziben mit írtak?
2012. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első warnban azt rták hogy 1 hét tiltásom lesz azmár megvolt, most 3 nap tiltás volt:


isztika

Napi helyezés:

213685

Heti helyezés:

214322

Havi helyezés:

209056

Elmúlt havi helyezés:

253607

Lehetséges hit'n'runok száma:

10

Hit'n'runolható torrentek száma:

5

Hit'n'runolt torrentek száma:

3

2012. dec. 4. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán a legegyszerűbb megoldás ha leszeded asztali gépre ismét amikkel tartozol és seedbe állsz velük 48 órára. Bár eddig még nem töltöttem le olyan torit amit ne szedett volna utánam más is s így a 48 óra is arányosan csökkent.
2012. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!