Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom szétválasztani a...

Hogyan tudom szétválasztani a YouTube és a Google+ fiókot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még a múltkorokban összekapcsoltam a YouTube és a Google+ fiókjaimat. Szeretném törölni magam Google+-ról, ehhez szét kell választani a 2 fiókot, mert a YT profilom átvált privátra, és a videóim nem lesznek elérhetőek más számára.


Hogy tudom szétválasztani a kettőt végérvényese?



2012. dec. 5. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/account_sharing

http://www.youtube.com/account_advanced

[link]


Ezek a beállítási oldalak, itt próbáld meg. Konkrét megoldást nem tudok, mivel nálam nincs kapcsolás.

2012. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket én is megtaláltam.

De azt írja, hogy csak az tudja szétválasztani a kettőt, aki 2009 májusánál korábban regisztrált.

Na már most én 2007-ben, tehát korábban, mégis azt írja, számomra ez a művelet nem lehetséges.


Most töröltem a Google+omat, vele együtt mindent, ami hozzá kapcsolódott. A YT profilom megmaradt, de a videóim eltűntek az oldalamról. A kereső viszont még kiadja, nézni lehet.


Tanácstalan vagyok...

2012. dec. 5. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos már szétválasztottad! Mert a Google+ helyett az egész Google Fiók-odat/benne a Google+-t is/ törölted.

Azaz az egész Google Fiók-odat és a benne lévő profilalkalmazásokat/Google termékeket/, igy azok elvesztek.

Nem tudom, hogy milyen cimmel regiztél annak idején a YoouTube-ra és a Gooogle Fiókba, de egy biztos: nemcsak gmail-lal lehet. De problémádnál nem is ez a lényeg.

Az a baj, hogy fogalomzavarban vagy. A Google Fiók nem egyenlő a Google+-al, ez utóbbi a Google Fiók egyik profilalkalmazása, olyan, mint pl. a gmail, a YouTube/mert megvásárolta/, Google Chrome, stb. Tehát Te nem a Google+-t kapcsoltad össze a YouTube-val, mert azt nem lehet, hanem a teljes Google Fiók-odat, melyet ugye más fiókokkal is össze lehet/Facebook, Twitter, Yahoo,Hotmail, Netlog stb/. Sajnos Neked sikerült az egész Google Fiók-ot törölnöd, holott csak a Google+-t kellett volna kikapcsolni. Ezért vagy tanácstalan.

Már évekkel ezelőtt megvette a Google a YouTubet, ezért ha manapság valaki a YouTube-ra regiz, automatikusan kap egy Google Fiók-ot is.

Az elbaltázott helyzetet ugy hozhatod helyre, hogy uj Google Fiókot hozol létre és azt összekapcsolod a

YouTube-val. Ugyanakkor ha bemégy a Google Fiókodba, ott a Google+ profilalkalmazásra nem kattintasz rá.

[link]

2012. dec. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Mindent értek. :)
2012. dec. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!