Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapcsolódik az...

Miért nem kapcsolódik az Ubuntu a routerhez? Sehogy sem tudok csatlakozni.

Figyelt kérdés
Ma raktam fel az Ubuntu 12.10-et, van a gépemhez egy kis WiFi vevő, azzal próbálok csatlakozni a routerhez, a jelszót is tudom, de nem akar csatlakozni.

2012. dec. 8. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Közben észrevettem a router dobozán, hogy nem kompatibilis az Ubuntu-val. Lehet tenni ezzel valamit?
2012. dec. 8. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:

A routernek kb semmi köze ahhoz, hogy a gépen milyen oprendszert futtatsz.


A wifi vevőt is valószínűleg felismerte a rendszer, csak a wireless managerben kéne rákeresni a hálózatokra és csatlakozni.


Mással megy a kapcsolódás?

2012. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"A routernek kb semmi köze ahhoz, hogy a gépen milyen oprendszert futtatsz. "

Na de amikor veszek egy új hardvert, általában adnak hozzá setup-ot is. Erről beszélek. Ez nem kompatibilis az Ubuntu-val.


"A wifi vevőt is valószínűleg felismerte a rendszer, csak a wireless managerben kéne rákeresni a hálózatokra és csatlakozni. "

Kipróbálom...


"Mással megy a kapcsolódás?"

Igen, ezen a gépen fent van a Windows7 is, most is arról írok.

2012. dec. 8. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:

"Na de amikor veszek egy új hardvert, általában adnak hozzá setup-ot is. Erről beszélek. Ez nem kompatibilis az Ubuntu-val."


De egy router esetében ez halál FÖLÖSLEGES.

Ott a webes felülete, azon át beállítod és kész.


Most akkor fussunk neki újra, pontosan mi nem megy?

2012. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is megpróbáltam, de egyszerűen nem tud kapcsolódni a gép a routerre.
2012. dec. 8. 18:49
 6/7 A kérdező kommentje:
2012. dec. 8. 19:06
 7/7 A kérdező kommentje:
A képen, amit belinkeltem, ott már sikerült végre csatlakozni, de még mindig nincs semmi a Firefoxban.
2012. dec. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!