Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonsági hiba:A szervezet...

Biztonsági hiba:A szervezet tanusítványa érvénytelen! Ez mit jelent? Chrome-om van. Ujra telepitettem nemjó, csináltam tisztitást nemjó, virusirtást azsejó. ÉÉÉs már a hajam kihullik!

Figyelt kérdés

#erhdtrjmn
2012. dec. 22. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a böngésző hibája, hanem a weboldal üzemeltetőjéé.
2012. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a explorer 8-on megy.Amugy a Facebook-ról van szó
2012. dec. 22. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Windows XP-t használsz. Amikor IE8-on nézed a Facebook-ot kattints a lakatra és nézd meg a tanúsítvány mit ír. Ha azt írja, hogy ellenőrizve akkor nem teljesen értem, ugyanis a Chrome az op. rendszer tanúsítványkezelőjét használja, ugyanúgy mint az IE8.

Ha nem jó akkor frissítsd a Windows-t, a frissítéseknél tanúsítvány frissítést keress (nem a kötelező, hanem az ajánlott frissítések között van)

A Chrome-ban a beállításoknál a Speciális beállítások / HTTPS/SSL résznél tudod ellenőrizni a certificate-ket. Ha kiveszed a pipát a Check revocation of server certificate elől akkor működni fog a Chrome de nem fogja ellenőrizni a tanúsítványok lejárását, nem lesz biztonságos. (nem ajánlott, vagy netbankolás előtt mindig kapcsold vissza)

Ugyanott a Chrome beállításaiban kattints a Tanúsítványok kezelésére, hogy ellenőrizd hozzáfér-e a Chrome a tanúsítványokhoz.

2012. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hiába csinálok bármit nemjó.Nah mind1 azért köszönöm a segitséget.
2012. dec. 23. 22:57
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ez van. A poén az, hogy érvényes a tanúsítvány. Firefox alatt megnéztem, és 2014-ben jár le, korrekten lezárt lakattal jelzi. Az egyetlen, amibe talán a Chrome belekötött, hogy MAGYAR a tanúsítványt kiállító szervezet (NetLock). A megoldás egyszerű: normális, nem "Ámériká ónli" böngészőt kell használni: Firefox. Amikor a 3.6 után elkezdték a kavarást a Mozilláék, áttértem a Chrome-ra, de úgy látszik, vissza kell térnem, de előtte még vetek egy pillantást az Operára.
2013. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg a dátumot. Nálam az volt a gond, egy régebbi dátumon működött a gép.
2013. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mata1-2_ válasza:
Nekem is ez a probléma de nekem még az explorel sem működik...
2016. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!