Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bármilyen böngészővel ha...

Bármilyen böngészővel ha letöltök a netről, nincs a célmappában a letöltött file, és máshol sem, próbáltam már más célmappát is megadni. Mi lehet a baj? Újratelepítésre gondoltam, meg az avg nem tudom gátolhat e ilyet

Figyelt kérdés
A letöltés is csak úgy indul ha újratöltésre nyomok.
2012. dec. 24. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

tesó,próbálok neked segíteni,de nem biztos,hogy fog sikerülni,

le tudod írni,hogy firefoxnál hol állítod te be azt a mappát ahová letöltenél ?

de még jobb lenne ha egy képet tennél erről,(mert rögtön kiderülne,hogy egyáltalán értesz e annyira a szgépedhez,hogy tudsz egy PrintScrent csinálni,vagy nem)

2012. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Állítsd be úgy a böngészőt, hogy a Letöltéskezelő az Asztalra töltse le a fájlt.

Menűben: Eszközök, Beállítások, Általános, itt letöltés helye: Asztal.

2012. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd asztalra letölteni,azt még nem próbáltam.Az én gépem amúgy teljesen rendben van,a barátnőmék gépén van ez a hiba,segíteni szeretnék,a letöltést a firefox eszközök,beállítások,fájl mentése,és betallózva a letöltések,vagy esetleg más célmappába csinálom,erről felesleges képet csinálnom,meg chrome.al is ez a hiba,töltés elindul 100 százalékra letölt,de üres marad a célmappa,meg bármi amit megadok,és keresővel is átnéztem a gépet és nincs sehol
2012. dec. 25. 10:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,tölti az asztalra,de mire 100 százalékra letölt akkor eltűnik az asztalról
2012. dec. 25. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy fertőzött az a gép, akkor futtass le online scannert

[link]

vagy pedig tele van .temp fájlokkal. Ez esetben nagytakarítás kell Ccleanerrel.

A Free-t töltsd le: [link]

2012. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
CCleaner.el takarítást megcsináltam,de sajnos nem segített.Víruskeresőt lefuttattam,igaz nem ezt,de nem talált fertőzött fájlt,de kipróbálom ezt is majd,csak pendrive.on kell átvinnem a telepítőket mert ott nem tudom leszedni,ha esetleg még van valami ötlet azt elfogadom,ha mégsem sikerül megoldani,valószínűleg újra rakom az op rendszert,hátha..
2012. dec. 28. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen komoly fertőzést kapott a géped, vírusirtók se tudják elérni.

Próbáld meg így: rendszer-visszaállítás kikapcsolása, újrainditás, ereszd rá az online scannert és ha leszedte, megint újrainditás, rendszer-visszaállítás bekapcsolása.

2012. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam így,de nem talált vírust az online scanner sem.Megpróbáltam még úgy is letölteni hogy pendrive.ra jöjjön,de úgy is eltűnik mire leér.Lehet tényleg újra kellene majd telepíteni,vagy esetleg rendszert visszaállítani jóval korábbi időpontra.Ami még érdekes hogy ha készenlétbe van a gép,akkor is tovább megy benne venti mintha be volna kapcsolva
2013. febr. 2. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
BIOS vírus fertőzte meg.
2013. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!