Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 7 internet csatlakozási...

Win 7 internet csatlakozási probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a win 7-et a gépemre és amikor befejeződött a telepítés nem találta az hálókártyát,így az internet se működött..Win xp-n pedig minden jó volt,mi lehet a probléma?

2012. dec. 24. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A hálókártyához keresned kell egy win7-es drivert, ha alaplapi, akkor az alaplap gyártójának honlapján keress ilyet.
2012. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a válaszodat.Azonban nem találok sehol realtek rtle 8139 family fast ethernet nic-hez drivert ami jó win 7-re is.Ha meg netalán találok az vagy fizetős vagy valami tesztet ki kell tölteni és még ekkor se jó.Így ha tudnál egy jó,nem vírusos linket adni azt nagyon megköszönném.
2012. dec. 25. 00:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Két helyről is ezt az oldalt javasolták:


[link]


Itt én is látok W7-hez drivert, szóval egy próbát mindenképp megér.

2012. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végül találtunk egyet fel is telepítettük,de az írja ki,hogy az eszköz nem indítható el.És a kódja pedig a 10-es.Ilyenkor mit tudunk csinálni mi lehet a baj?
2012. dec. 25. 00:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt amit belinkeltem, nem tudom mit tettetek fel.
2012. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

ezt tettük fel és a hálózati kártya benn is van a gépbe,de nem látja és fel is van telepítve és nem tudja elinditani és kiírta a 10-es kódot

2012. dec. 25. 00:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Elfeljtettem rákérdezni, ez a realtek hálókártya alaplapi integrált vagy egy külön kártya?

Mert ha alaplapi, akkor a BIOS-ban engedélyezned kell, hogy a gép lássa is.

2012. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem,nem alaplapi.Igaz van az alaplapon is egy hálókártya,de az mivel nem volt jó így vennünk kellett egy külön háló kártyát.És csak win 7-en nem látja a kártyát xp-n látja.Tudsz valami tanácsot adni ami megoldhatja a problémát?
2012. dec. 25. 00:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos ha semmilyen driverrel nem megy, azzal sem amit linkeltem (az egy másik verzió mit amit te töltöttél le),

akkor sajnos kifulladt a tudományom...

Nálam pontosan ugyanez volt a gond, az alaplapit hazavágta egy villám, úgyhogy tettem bele egy kölcsönkapott hálókártyát, XP-n látta, Win7-en nem. De mivel az alaplapom sem volt egy stabil cucc, így vettem egy vadiújat, és vettem 1500-ért egy hálókártyát is, ami windows7-re is jó.


Szóval lehet, hogy a gyorsabb megoldás nálad is egy win7 kompatibilis vadiúj hálókártya lenne.

2012. dec. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés,azért köszi a segítségedet.Már én is abban gondolkodok,hogy inkább rászánom azt 1-2 ezer ft-t,hogy itt küszködjek.
2012. dec. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!