Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha felfüggesztették/Töröték a...

Ha felfüggesztették/Töröték a facebookomat, és megteszem amit kérnek, akkor visszakapom?

Figyelt kérdés

Még tavaly...egyszer csak azon kaptam magam h nem tudok belépni, és kiírta hogy a fiók törölve/felfüggesztve.

Írtam egy mailt a facebooknak, és azt írták vissza hogy küldjem el valamilyen fényképes azonosítómat, amivel betudom bizonyítani h én vagyok. Pl személyi. Persze hozzátették hogy a nem kívánt adatok kitakarásával.

Valaki járt már így? És utána mi lett?

EZ nem személyiség jog sértés? Ilyet lehet kérni egyátalán?


Ne gyertek azzal hogy csináljak másikat, mert van, de az nagyon hiányzik, olyan emberek voltak ott akiknek már a nevére sem emlékszem, és beszélnék már velük de nem találom őket. :/ Meg olyan üzenetek... na szóval értitek... pótolhatatlan.



2012. dec. 25. 01:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagyis ezt írja: Fiók letiltva

A fiókod felfüggesztésre került. Ha kérdésed lenne, látogasd meg a GYIK oldalunka


/Bocs csak már nem emlékeztem tisztán O.O

2012. dec. 25. 01:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Ők bаszhatnak a személyiségi jogokra. Megtehetik.

Egyébként nem is vagyok benne biztos, hogy ez jogsértés lenne.

2012. dec. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi jogsértő nincs ebben, valószínűleg okkal tiltottak ki és így tudnak "lehetőséget" adni, hogy visszaszerezd az accod.
2012. dec. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem csináltam semmi rosszat, saját nevemben voltam mégis...

Szerintetek mit csináljak?

2012. dec. 25. 16:58
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Segítsetek kérlek.. azt írtad, hogy írtak neked... és ha én szeretnék nekik írni mire írjak?? Segítsetek nagyon fontos!!
2012. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!