Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csinálják facebookon?...

Hogy csinálják facebookon? (többi a kiegészítésbe)

Figyelt kérdés
az oldalakon kékkel van írva a szó és ha rákattintok valami oldal jön be (pl. : Ki a kedvenced a twillightból és nevek jönnek pl. :Jacob. és ha rákattintok akkor bejön egy facebook oldal)(remélem érthetően írtam le nem tudtam jobban)

2012. dec. 26. 22:06
 1/2 anonim válasza:
ne haragudj nem értem mi a probléma xp az a gond , hogy mindig egy facebook-os oldal jön be? szóval ha valami kékkel van irva és rá tudsz kattintani az valószinüleg egy facebook felhasználó vagy vmilyen fészbukos cucc, amit valaki ( nyíilván megcsinált) ezt lehet like-olni vagy ismerősnek jelöleni. pl.: a twightlight-nél gondolom egy rajóngói oldal :) remélem valami ilyesmire gondoltál! :D
2012. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocs *twilight
2012. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!