Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi látókör nagyobbítás...

Wifi látókör nagyobbítás beépített vevővel lehetséges?

Figyelt kérdés
Olvasgattam antennás módszeres látókör nagyobbításról.Nekem beépített vevőm van, ezzel is lehet valahogy nagyobbítani?Vagy kell vennem egy külső vevőt és csak azzal tudok?

2013. jan. 5. 11:18
 1/3 overlordhu válasza:
Ha a router is a tied, akkor sokkal célszerűbb azt lecserélni, például egy 3 antennásra, mert azoknak iszonyat hatótávolságuk van. Hardverváltoztatás nélkül, csak szoftveresen nehéz növelni a hatótávolságot...
2013. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nincs routerem hanem wifi jelet akarok befogni
2013. jan. 5. 11:46
 3/3 overlordhu válasza:
Ha a beépített antennával sehol sem tudod fogni, akkor célszerű külső antennával próbálkozni, illetve egyes roterek képesek hozzácsatlakozni más hálózatokhoz, ezeknek meg alapvetően elég erős az antennájuk, úgyhogy ha van kéznél egy router, akkor meg kell nézni, hogy tud-e ilyet... Ez lehet WDS, vagy Linksys routereknél Bridge mód.
2013. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!