Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www. Thesims3.com oldalról...

Www. Thesims3.com oldalról hogyan tudok letölteni simeket? Hogyan tudok letölteni simeket?

Figyelt kérdés
Már korábban is kérdeztem ezt és ez egyik kedves válaszoló megírta, hogy hogyan töltsem le. Igen ám, de mikor telepítettem volna azt írta ki, hogy "A telepítés sikertelen stb... Nézd meg hogy a játékod rendelkezik-e a legújabb szoftverfrissítésekkel." Nekem az 1.47-es verzió van meg és az Indítópanelnél van 1 olyan, hogy "Játékfrissítések" és nemtudok rákattintani arra, hogy "Frissítés most" KÉRLEK SEGÍTSETEK!

2013. jan. 13. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok akik az előző kérdésedre is válaszolt :)


Ha letöltött mentési állományt ( .Sims3pack fájl ) rakd a Dokumentumok\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads mappába ( Ha nincs Downloads mappa akkor csinálj egyet ).


Ha ez megvolt nyisd meg az indítópanelt és a Letöltések menüponton belül meg fogod találni az új fájlt ami az előbb bemásoltál a Downloads mappába. Jelöld ki és kattints a Telepítés gombra.


A frissítéssel kapcsolatban: Az 1.47 a legfrissebb verzió HA csak az alapjáték van meg. Lehet hogy azért kéri hogy frissítsd mert ahhoz az egyedi tartalomhoz amit letöltöttél szükséges valamelyik kiegészítő.

2013. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2. bekezdésben az első szó nem "Ha" hanem "A" betű akart lenni :)
2013. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)

De igazából azt nem értettem, hogy hiába frissítettem se csinált semmit, és csak a sima alapjáték kellene ahhoz a simhez...

2013. jan. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!